Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban a férfi mennyire lehet, vagy milyen mértékben lehet nyálas a barátnőjéhez?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy összevesznek és tisztára nyálas szöveggel próbál bocsánatot kérni, vagy úgy viselkedik (persze csak néha).. Illetve ez mennyire zavarhatja a lányt, vagy egy férfi semennyire se legyen nyálas?
2011. jan. 23. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Minden ember mást szeret. Szerintem nem baj, ha nha nyálas vagy. Az viszont idegesítő, ha egy önsajnáltató kis szerencsétlen képét fested le...

Meg az is idegesítő, ha minden percben csak nyálas tudsz lenni, sértődékeny stb..

2011. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne folyjon rá a blúzomra.
2011. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsőnek:

Köszi a választ, de most kivételesen nem magamra értettem, én tudom hol a határ, hiszen egy lány biztonságot akar érezni egy fiú mellett, valamint egy vicces és mindig vidám fiút, nem pedig egy állandóan sírót, könyörgőt.. :D Én csak úgy általánosságban kérdeztem. :)

2011. jan. 23. 13:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a csöpögős fiúkat,a papucsokat,de ami az igazság velük nem is igazán lehet összeveszni,mert úgy is az van amit a csaj akar :)de azért legyen tisztelettudó,és tudjon bocsánatot kérni ha ő hibázott!!!!!
2011. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire. én legalábbis a nyálasság első jelére hanyatt-homlok menekültem mindig is :) persze udvariasnak kell lenni, és ha hibáztunk azt beismerni, de nem nyálasan, hanem férfiasan :).
2011. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!