Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti mennyire tartjátok tiszteletben pl. , hogy a haverotok heteró?

Figyelt kérdés

Nem mozdultok rá olyanokra, akikről tudjátok, hogy heteró ugye?

Csak érdekel. :)


2014. júl. 17. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Idióta.
2014. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


Mert? :O Komolyan érdekel. A kérdésem nem sértő.

2014. júl. 17. 14:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán beleszerethet.
2014. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Igen, pont ezért kérdeztem. Mit tesznek abban az esetben?

2014. júl. 17. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két bu-.zi csoporttársam az egyetemen, ráadásul olyan szakon vagyunk, ahol 30 lány van, 2-3-an vagyunk heteró fiúk és mellé még a két homokos srác.


Az egyiken néha szoktam látni, hogy úgy néz rám, mint ahogy sok lány szokott, akiknek tetszem, szóval valószínűleg neki is bejövök. Viszont normális emberként tud viselkedni és még soha nem hajtott rám, vagy kezdeményezett. Pedig különböző összejöveteleken, tanulásokon, kocsmázásokon sok időt vagyok egy társaságban velük.


Ilyen szempontból jók a tapasztalataim a környezetemben lévő homókkal. Mondjuk nem is várok mást a melegektől, mint hogy tiszteletben tartsák mások nemi identitását (jelen esetben a heteró férfiakét).

21/F

2014. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az de ha belegondolok, akkor szerintem biztos lenne jó kis vívósás, félelem hogy elmondja e vagy nem, vagy hogy hogy fogadná. én így látom de én lány vagyok szóval én csak ezt tudom elképzelni. :)
2014. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mást úgyse nagyon tehetnek, mint hogy tiszteletben tartják. Hiába mászna rá egy meleg srác egy olyan pasira, aki a nőket szereti, azzal maximum azt érné el, hogy bemos neki egy nagyot, aztán volt nincs barátság.
2014. júl. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Haverom, nem haverom tiszteletben tartom. Nem nyomulok, nem zaklatom.

24/F

2014. júl. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. júl. 18. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint meleg azt kell mondjam hogy vissza kell fognunk magunkat mert nem tudunk mit csinálni. Én is bele vagyok zúgva osztálytársamba (aki fiú mint én) és nem is biztos hogy hetero mert szerintem lehet hogy Bi, de nem fogok rá szállni mert tudom hogy nem szabad. Néha nagyon nagy a kísértés mikor pl néha ketten maradunk egyedül a tesi öltözőbe, nehéz vissza fognom magam, de kibírom.
2014. júl. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!