Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretett már bele valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett már bele valaki interneten keresztül valakibe igazán?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan már volt nem egyszer, hogy interneten keresztül tetszett meg valaki, de komolyabb érzések mindig csak találkozó után alakultak ki.
2014. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja, aztán rájöttem, hogy csak megdugni akarom. és meg is dugtam. de ennyi.
2014. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, 5 évig együtt voltunk.
2014. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen megismertem chatroulett.hu-n és vagy 2-szer 3 órát beszéltünk de aztán nem találtuk meg egymást többet és rájöttem hogy nincs meg az elérhetősége.És a legrosszabb hogy az érzés(valószínűleg) kölcsönös volt.
2014. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 éve együtt vagyunk :)
2014. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szegeny 4 es sajnallak tenyleg en a baratnommel azonnal egymasba estunk fecen fel ora alatt...
2014. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen :)
2014. júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egy COD4-ezés közben ismertem meg egy lányt, majd elkértük az elérhetőségeinket... Ez 2,5 éve volt, pár hónap alatt beleszerettem. Tavaly sikerült vele 2*10 napra találkoznom és volt is közösülés. Még a mai napig tart a barátságunk, de én még mindig szerelmes vagyok belé.
2014. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy barlang-hasonlati dolog. Abba szeretsz bele, akit beleképzelsz, és nem abba, aki ő valójában. Igen, velem is előfordult és ne jó dolog. Mert mást vártam el, mint ami a végén kiderült (nem külsőleg értve). Ezért jó néhány levélváltás után találkozni, hogy személyesen is megismerkedjetek és ne legyen félrevezetés.
2014. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de atávolság nagy úr.
2014. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!