Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Nagyon rosszul esett ez és most szégyellem magam. Miért árulhatott így el?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és lefeküdtem egy barátommal, aki nagyon fontos nekem és 10 éve ismerem. Nem volt elhamarkodott a döntésünk, jól átgondoltuk és mindketten akartuk, bízunk teljes mértékben egymásban.

Ezt elmeséltem a legjobb barátnőmnek, aki erre ku*r* vának nevezett és azt mondta szánalmas vagyok, nem akar egy ilyen kis ri*a*nccal barátkozni többet.. Ezek után még jópár barátnőmnek elmesélte ezt ( amit én csak neki mondtam) és rib*n* cként állított be.. mostanra a fél osztályom tudja és én már két napja csak sírok, hogy hogy tehette velem ezt..


2014. júl. 17. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Simogasd meg egy fejszével
2014. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes a fiúba,és ha ővé nem lehet másé se.Ő nem volt a barátnőd.
2014. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát jó nagy patkány volt...innen nehéz lesz szabadulni...látod máskor inkább előbb gondolkodj! sajnos ezzel sokat nem tudsz tenni...


21F

2014. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak irigy volt és nem volt igazi barátnő. Ne legyél féltékeny az ő gyerekessége hogy ezen igy pletykálkodik. Ne állj vele szóba és majd észreveszi magát, még lehet meg is fogja bánni.. Én biztos nem foglalkoznék az ilyen gyerekes pletykálkodásokkal, azt válaszolnám rá hogy a magánéletemhez senkinek semmi köze, mindenki a saját szerelmi életével foglalkozzon. Amig látják rajtad hogy rosszul esik, addig cikiznek vele..
2014. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy barátnőd ilyet csinál akkor nem is volt a barátnőd. Ez aztán tényleg nem r***ncság. Tudom mondani könnyű de sz*rd le hogy mit gondolnak rólad. Ha szereted a barátodat tök mindegy ki mit gondol. Amúgy is ha jól sejtem már úgyse leszel az osztálytársaiddal sokáig azt meg kibírod. Egyébként az én barátnőm tényleg r*banc. Random emberkéket pippantott le itt ott. Én is meg mondtam neki, hogy az de ettől még ugyanúgy szeretem és marad a legjobb barátnőm. Nem azért szeretem mert megd*gatja magát vagy sem...
2014. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tagadd le a többiek előtt, nem rájuk tartozik. a barátnődből meg csinálj hülyét.
2014. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!