Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Egy olyan lánnyal aki vágja vagy vágta magát? Csupán kíváncsiságból.

2014. júl. 18. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb az, hogy miért vágja/vágta magát. Megírnád privátban nekem?
2014. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
18%

És ezt miért nem lehetett kiírni a kérdésbe?


Egyébként nem. Bőven sok, hogy havonta egyszer vérzik.

2014. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 C0r3 ***** válasza:
Igen. Leszoktatnám róla :D (16F)
2014. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mármint hogy érted, hogy vágta magát? Én vágom a szitut, meg vágom a matekleckét...de én az én vagyok...nemhogy vágom magam, hanem tejese mértékben eggyé tudok válni magammal, mert én reprezentálom magamat az anyagi síkon!
2014. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Aki mostanában vágja magát, azzal tuti nem. Ha csak régen vagdosta magát, akkor lehet adnék esélyt. Ne vedd gonoszságnak, de szerintem te sem akarnál együtt lenni egy érzelmileg labilis emberrel.

Pszichológiából is tanultuk, hogy egy kapcsolatban az instabil fél csak visszahúzza a másikat, és elrontja a kapcsolatot.

Úgyhogy aki vagdossa magát, annak nem árt, ha szépen összeszedi magát :)

2014. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

attól függ milyen belülről...


21F

2014. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egész biztosan nem,messze kerülném. Nem érdekel mi okból tette. Ideggyenge lelkileg labilis emberrel soha nem kezdenék párkapcsolatot.
2014. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Ramcsiii ***** válasza:
Mi lessz ha te fogod legközelebb otthagyni és akkor meg felakasztja magát?Csak lehet túl sem éli..én nem hiszem hogy mernék ha fiú volnék.
2014. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha régen volt és elmúlt ez a mániája, akkor lehet róla szó. Ha depis, meg önsajnáltatós, akkor nem biztos.
2014. júl. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy nem mutatja ki. Mondjuk sokat nevet, eszik rendesen, nem nyávog minden baja miatt. Ugyanolyan normális életet él mint mások látszólag.
2014. júl. 18. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!