Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják a lányok, hogy kihasználtuk Őket, ha csak egy alkalommal voltunk velük? (Elsősorban lányok és értelmesebb férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen amikor lefekszünk valakivel, akkor ugyebár az kölcsönös vonzalmon alapul, tehát mindkét fél beleegyezését adja az esemény létrejöttéhez és ugyanúgy élvezik az együtt töltött időt, illetve magát a cselekményt...

Ezért nem értem, hogy a lányok miért gondolják azt, hogy kihasználjuk Őket, ha valamilyen okból kifolyólag nem akarjuk a kölcsönös vonzalmat a továbbiakban fenntartani.

Példa: Ha mondjuk megtetszene egy lány és beleszeretnék, de az együtt töltött szexuális aktus(amit nagyon élveznék)után rádöbbennék, hogy mégsem tudom folytatni vele a kapcsolatot, mert elmúlna maga a vonzalom, mert megbánnám, hogy lefeküdtem vele és ezért szakítani akarnék vele, hogy a továbbiakban ne ámítsuk egymást, akkor Én aljas módon kihasználnám a lányt?(ez csak példa)

Tehát mindketten élveztük, akartuk és beleegyezésünket adtuk a cselekményhez, csak utána valami megváltozik bennünk és ezért véget akarunk vetni a dolognak...

Akkor kihasználtuk a lányt, vagy sem?!


2010. jan. 9. 08:23
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És mi számít kihasználásnak?
2010. jan. 9. 08:32
 2/28 anonim ***** válasza:

Ha előre leszögeznéd,hogy ebből nem lehet komoly,akkor valószínűleg nem vennék annak.Egy nő a tartós párkapcsolatot keresi,a férfi viszont (természetesen nem lehet általánosítani)a hódítást és azt,hogy minél több ,szebb nőt a magáévá tegyen.Nincs vele gond.De volt egy mondatod a kifejtésben.Az,hogy ha beleszeretsz,de nem jó vele az ágyban...

Ha valóban beleszeretnél,akkor nem egy alkalomból szűrnéd le,hogy milyen az ágyban.Hanem adnál esélyt arra is,ha teszem azt kicsit ügyetlenke. :)

2010. jan. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

"Példa: Ha mondjuk megtetszene egy lány és beleszeretnék, de az együtt töltött szexuális aktus(amit nagyon élveznék)"

"megbánnám, hogy lefeküdtem vele"


Értelmezd újra...

2010. jan. 9. 08:36
 4/28 anonim ***** válasza:
Kihasználásnak is igazából Te tudod eldönteni mi számít.Ha valóban csak azért csípted fel,mert a vágyaidat akartad csillapítani,de ezt nem mondtad neki,hanem érzelmeket ígértél,adtál,hazudtál(megfelelőt aláhúzod)majd az első aktus után elhagytad,akkor az már nevezhető kihasználásnak,de ezt is partnere válogatja.Én nem venném annak pl.
2010. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Oké.De miért bánnád meg?És miért utána?
2010. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés nem konkrétumokból adódóan lett feltéve, csupán elméleti síkon halad.

Miért ne bánhatnám meg...?!

2010. jan. 9. 08:40
 7/28 anonim ***** válasza:
Egyébként utána tudod mi változik meg?Elmúlik az újdonság varázsa.
2010. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Mert nem mindegy,hogy megbánod,vagy mert teszem azt megkaptad és jóllaktál vele.Elméleti síkon válasszunk szét dolgokat.Próbállak megérteni,hogy egy aktust miért lehet megbánni? Még ha egyszeri is,valami célja volt,nem? :)

Te érzed kihasználának a dolgot,vagy akivel megtetted? Kezdesz összezavarni kicsit. :)

2010. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem tettem meg semmit és velem sem tettek hasonlót...


Csak érdekel, a lányok/nők véleménye, hogy miért hangoztatják azt, hogy kihasználta Őket valaki, vagy miért adnak olyan tanácsokat egymásnak, hogy az a pasi csak kihasznál Téged egyebek...

Rengeteg kérdésre adnak ilyen választ és rengeteg kérdező érzi kihasználva magát, Én csak tudni szeretném, hogy mi számít kihasználásnak, illetve, ha egy lány átadja magát egy férfinak önként és dalolva, akkor utána miért érzi kihasználva magát, hiszen lefeküdt vele és neki is jó volt...Csak mert az nem kihasználás, ha átadom magam valakinek, legfeljebb érzelmileg átvertek(már, ha elhitették velem, hogy több is lehet a dologból)

2010. jan. 9. 08:57
 10/28 anonim ***** válasza:

Hát,nem tudom.Még sosem éreztem magam kihasználva ilyen miatt.De mondom,a kiindulási pont az lehet,hogy egy kapcsolat elején nincsenek tisztázva a dolgok.Ha úgy indulna,hogy azt mondjuk egymásnak,figyelj,én nem komolyat akarok,lehet nem is lesz benne érzelem,de amit kívánok,kívánunk azt tegyük meg,akkor senki nem érezné magát becsapva.De ha azzal indulsz,hogy életed szerelmét keresed,aztán első aktus után lekoccolsz,akkor nagy a valószínűsége,hogy a fejedhez vágják,hogy mert csak arra kellettem....Személy szerint sajnálom ezen nőtársaimat,mert nem veszik tudomásul,hogy a testiségben semmi rossz dolog nincs,nem kell hozzá feltétlen érzelem.

De talán lesz olyan is a válaszolók között,aki átélt már hasonlót és meg tudja mondani miért érezte magát kihasználva.

2010. jan. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!