Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hangoztatják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják a lányok, hogy kihasználtuk Őket, ha csak egy alkalommal voltunk velük? (Elsősorban lányok és értelmesebb férfiak válaszát várom)

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen amikor lefekszünk valakivel, akkor ugyebár az kölcsönös vonzalmon alapul, tehát mindkét fél beleegyezését adja az esemény létrejöttéhez és ugyanúgy élvezik az együtt töltött időt, illetve magát a cselekményt...

Ezért nem értem, hogy a lányok miért gondolják azt, hogy kihasználjuk Őket, ha valamilyen okból kifolyólag nem akarjuk a kölcsönös vonzalmat a továbbiakban fenntartani.

Példa: Ha mondjuk megtetszene egy lány és beleszeretnék, de az együtt töltött szexuális aktus(amit nagyon élveznék)után rádöbbennék, hogy mégsem tudom folytatni vele a kapcsolatot, mert elmúlna maga a vonzalom, mert megbánnám, hogy lefeküdtem vele és ezért szakítani akarnék vele, hogy a továbbiakban ne ámítsuk egymást, akkor Én aljas módon kihasználnám a lányt?(ez csak példa)

Tehát mindketten élveztük, akartuk és beleegyezésünket adtuk a cselekményhez, csak utána valami megváltozik bennünk és ezért véget akarunk vetni a dolognak...

Akkor kihasználtuk a lányt, vagy sem?!


2010. jan. 9. 08:23
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Ha két ember megbeszéli egymással, hogy valószínűleg csak testiség lehet köztük és úgy mennek bele a dologba, akkor az még jó, hogy nem a kihasználás tipikus esete...

;)

2010. jan. 9. 09:18
 12/28 A kérdező kommentje:

Ilyenkor hol vannak azok a lányok/fiúk akik azt tanácsolják valakinek, hogy "jaj ne csak ki akar használni Téged!"?!

Vagy hol vannak azok a lányok akiket kihasználtak?!

Erre a kérdésre csak Ők tudnának a legjobban válaszolni!!!

Hahó, hol vagytok?!

2010. jan. 9. 09:29
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!A kérdés elég sokrétű,éppen ezért nem egyszerű válaszolni.Nő létemre én is azt mondom sokat használjuk a szót "kihasználtak".Álltalában ez akkor következik be,amikor egy férfitől nem azt kapják amit vártak.Ha megismerkedsz egy nővel,mindketten tudjátok vagy sikerül vagy nem.Szerintem a nőkkel az a baj,hogy azt hiszik tudják mit akarnak,mit gondolnak a férfiak.Pár kedves szó után már szerelemről beszélnek.A dolog másik része,hogy sok férfi úgy "szed" fel nőket,hogy "komoly kapcsolatot" keres,közben csak skalpot gyűjt.Ami a kérdésedre a konkrét válasz:Addig míg őszintén beszélsz,nem ígérsz szerelmet,házasságot,gyereket,amíg elmondod hogy bármi lehet ebből az estéből,addig nem használsz ki senkit!!Az pedig hogy ő szeret mártírkodni,hangoztatni hogy őt kihasználták,legyen az ő gondja.Én a nyílt egyenes beszéd híve vagyok,ha Te is akkor könnyen lehet,hogy a nő akivel közlöd hogy nem akarsz semmi komolyat,inkább sértett,mint megalázott.Amíg nem kérsz tőle pénzt,nem ismered meg a szüleit(hiszen ez már inkább egy kapcsolat része)nem hazudsz,nem ígérgetsz,nem beszélsz szerelemről,és kultúráltan teszed mindezt,addig nincs szó kihasználásról. A végére pedig egy saját tapastalatom:olyan nincs hogy kihasználtak,csak olyan van,hogy ÉN hagytam hogy megtegyék velem.
2010. jan. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Én is pontosan így gondolom!

Ezért tettem fel a kérdést...

Mert nem értem, hogy sok lány miért sérelmezi, hogy kihasználták.

2010. jan. 9. 10:19
 15/28 A kérdező kommentje:

Ez tetszik!

"Az pedig hogy ő szeret mártírkodni,hangoztatni hogy őt kihasználták,legyen az ő gondja."

2010. jan. 9. 10:21
 16/28 A kérdező kommentje:

De ha a pasi fűt-fát ígér a nőnek és a nő lefekszik vele, utána a pasi dobja, mint egy véres tampont, az nem kihasználás, hanem átverés...

Vagy a nő csak a fűért-fáért fekszik le a pasival? Mert akkor az valóban kihasználás, de itt kölcsönösen verik át egymást és akkor ki is használ ki kit?!

2010. jan. 9. 10:25
 17/28 anonim ***** válasza:
80%

Számomra a kihasználás az, ha egy fiú ismerkedik, egész jól elvannak (1,5-2 hét), lefeküdnek egymással, aztán a csaj azt hiszi lehet belőle valami komolyabb, közben a fiú vagy eltűnik vagy közli hogy ennyi volt nem akar többet. A csajnak ebből az jön le, hogy pasi csak azért volt vele kedves és érdeklődő, mert csak meg akarta dönteni.

Szóval már érdemes az elején tisztázni a játékszabályokat, és akkor nem érhet az a vád, hogy kihasználod a lányt.

20/L

2010. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Aha...

A pasik azért kedvesek és jópofák, mert többet akarnak...Egy valódi komoly kapcsolatot és 1,5-2 hét után lefekszetek velük, és akkor esetleg kiderülhet, hogy vége, mert a srác hirtelen elvesztette az érdeklődését, amit előzőleg a lány irányában mutatott...

És ezért kihasznált, mert Ti többet vártatok a fiútól...

És Ti feltételhez szabjátok a nemi közösülést akkor?

Vagy azért fekszetek le a fiúval, mert jól esik vele lefeküdni?

2010. jan. 9. 13:24
 19/28 anonim ***** válasza:
Szar igy belegondolni noket, de iagazad van, vegtere is hagyta, hogy letold a bugyijat
2010. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
80%
Ha mindketten tudjátok kristálytisztán, hogy ez csak szex lesz és nem lesz belőle kapcsolat akkor nekem nem kihasználás, de van aki ezt is annak veszi.
2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!