Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi volt? Jogosan gondolhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Jogosan gondolhatom hogy kedvel? (hosszú)

Figyelt kérdés

Van 1 lány akit az utóbbi időben nagyon megkedveltem..

Beszélgettünk facebook-on, szinte ébredéstől elalvásig minden nap, nagyon megkedveltem és mikor 2 hete lent voltak siófokon a nyaralójukban akkor mondta hogy egyszer elmehetnénk oda csak ketten.. Ő és én.. Múlthét szerdán találkoztunk, együtt voltunk egész nap és délután felmentünk hozzá mert megbeszéltük hogy filmet nézünk.. Megnéztük a filmet aztán elmentünk sétálni majd vissza hozzá.. Mikor az anyja és annak a barátja elmentek akkor a karomra feküdt majd a mellkasomra és átölelt.. Hirtelen adott a számra 1 puszit majd ölelt tovább.. Kicsit simogattam és megcsókoltam.. Csókolóztunk és utána felkelt, rám ült és csókolóztunk tovább majd húzta fel magát hogy a melleinél legyek.. Csókolgattam a melleit majd kis idő után 1 pillanatra észhez tért és eszébe jutott a barátja.. Leszállt rólam, kiment a teraszra és sírni kezdett.. Sírt kicsit majd megnyugodott és jobbnak láttam ha hazajövök így elindultam haza.. (úgy volt hogy nála alszok..)

Mikor beszélgettünk mindig azt éreztette hogy ő is kedvel.. (A barátjával rossz a kapcsolatuk..)

Szerda óta mikor megtörtént a csók azóta nem tudok vele beszélni.. Bűntudata van hogy megcsalta a barátját úgyhogy arról a csókról nem beszéltünk..

Én elmondtam neki hogy mit érzek iránta..


Jogosan gondolhatom hogy van esélyem ha ezeket mondta nekem?

-Elmehetnénk 1x csak mi ketten siófokra a nyaralóba


-(anyja megengedte hogy nála aludjak, de nem vele..) Este kilópózik hozzám.. Mert a terv az volt hogy: összebújás, puszik..


-A csók előtt ő adott a számra puszit


-Mikor megcsókoltam nem leállított hanem jobban rám mászott


-Mikor beszélgettünk facebook-on akkor azt éreztette hogy kedvel..


-Mikor mondtam neki hogy kedvelem megkérdezte hogy "Jól járnál velem?" persze igennel válaszoltam majd visszakérdeztem és a válasza: "Még szép:)"


-Beszélgettünk hogy mi csinálunk azon a szerdai napon ami volt és szinte mindig a puszik jöttek szóba..


Most a napokban szakítottak a barátjával.. Mit kéne tennem..? Jobb lenne ha megpróbálnám hogy hátha összejövünk vagy csak szerintem kedvelhet és inkább hagyjam?


Ő: 16/L

Én: 17/F


2014. júl. 19. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg mig szakitanak vagy nyoulj rá es mond hogy haggya ot a pasijat
2014. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"Most a napokban szakítottak a barátjával.."
2014. júl. 19. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szakítottak szerintem próbáld meg!

Sok szerencsét haver! :)

2014. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Muszáj próbálkoznod, ha szereted. Ez nem kérdés.
2014. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű kedvel,de szerintem egy kis időt szeretne.. Biztos vagyok benne, keresni fog, és hagyd is rá :)
2014. júl. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy kell neki az idő mivel az elmúlt pár napban alig beszéltünk..
2014. júl. 19. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!