Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » S. O. S. Nagyon szerelmes...

S. O. S. Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, de haragos rám, mert (szerinte) mondtam olyat amit nem kellett volna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmondom a sztorit, szereplők: Á. (én), E. (a lány), többiek (a jelen levő több gyerek) [12-13 évesek vagyunk]


E. (a lány) szereti szekálni Á.-t, de Á. (én) tudja, hogy csak játékból csinálja. Á. szeret mindent túljátszani, pl. a mai nap délutánját is túljátszotta.



Együtt mentünk haza (eggyütt megyünk a földalattival) a suli után, amikor valaki elkérte egy másik gyerek rollerját, csak egy kicsit gurulni vele. Sokáig ment vele, majd E. utána futott annak aki elkérte egy gyerek rollerját, hogy adja már vissza. Volt E.-nél egy esernyő és azzal hadonászott, majd poénból elkezdett "döfködni" felé, és véletlenül engem is "megdöfött". Egyáltalán nem fájt, (mert nagyon vastag kabát volt rajtam), de szokás szerint túljátszottam a "nagy fájdalmamat". Utána még legalább fél percig ezt emlegettem, majd abbahagytam. Utána volt egy rész, amikor csak nevedgéltünk, ordibáltunk, és minden ok nélkül leparasztozott E., majd egy nagyon jó barátom aki egyébként velünk jött, azt mondat, idézem:

- [...] Még Ő szúrt meg az ernyőjével, és Te vagy a paraszt [...] - mondta a haverom.

Ekkor E-hez futottam, aki kivált a csoportból, és előrébb haladt. Megszólítom, (el akarom mondani Neki, hogy ,,Te szúrtál meg és még én vagyok a paraszt??", talán mondtam is,) mire Ő hátrafordul könnyes arccal, és azt mondja nekem sírva, hogy:

- Ne vedd a szüleim nevét a szádra mert már meghaltak! - és sírva visszafordult, és elballagott. Eszem ágában sem lett volna a szerelmemnek azt mondani, hogy anyád, stb. mert szeretem. De egyébként nem is mondtam, nemtudom honnan halhatta. Majd amikor a csoport kétfelé vált (mert a földalattihoz értünk), láttam hogy amikor a másik csoport elmegy, nincs fent a metrón E., és a haverom integet, hogy mit csináltál E.-vel, vagy valami ilyesmit integethetett. Majd amikor elment a metrójuk, láttam hogy ott áll megsemmisülten E., és sírdogál.


Mit tegyek? S.O.S. mondjátok meg, holnap ismét találkozom vele a suliban. Mondjam azt, hogy nem mondtam ilyet, vagy ne rontsam tovább ezt a történetet, és azt mondjam hogy nemtudtam, hogy meghaltak? Mert én ilyet nem mondtam neki semmi sértőt akkor.



2014. febr. 17. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
12-13 évesen nem hiszem hogy nagyon komoly lenne. Amúgy meg akkor kellet volna megvigasztalni mikor láttad sírni, vagy próbálni..
2014. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos utána rögtön elrohant, így nem is tudtam megvigasztalni...
2014. febr. 17. 16:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor utána kell menni ha annyira számít. Mondjuk néha jobb hagyni. De én felkeresném most délután az biztos. Ha meg akkor se nagyon szeretne beszélni akkor már csak a holnap dönti el.
2014. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaidat, megpróbálok majd holnap vmit kitalálni
2014. febr. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!