Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még mindig egy nyomi, lúzer kisugárzásra, amikor már okom lenne helyesnek látnom magam meg menőnek, hiszen nem vagyok se szűz, se tapasztalatlan már?

Figyelt kérdés
Mégis még mindig egy nyomi kisugárzásával rendelkezem, félénk visszahúzódó, aszociális vagyok, csak egy-két jó barátom van, a legtöbb embertől tartok, mert gyakran beszólogatnak nekem, csúfolnak stb. Igen ronda vagyok, nem tagadom, mégis több lánnyal smároltam már, illetv volt szexuális viszonyom is, egyszerűen azért, mert magambiztosnak mutattam magam a lányok előtt, rájöttem, csak így lehet csajozni, ha eljátszom, hogy én egy fasza gyerek vagyok, aki helyesnek látja magát és megmeri csókolni a lányt, így nem is ellenkezett egy sem, akit megcdsókoltam, pedig tudom és gyakran kapom is a támadást, hogy fúj, de ronda meg nyomi vagyok. Mégis hiába vannak sikereim mgé mindig ugyanolyan kis szerény, félénk gyerek vagyok a hétköznapi életben, csak a csajok előtt mutatom magam magabizos, alfagyereknek, ez így jön már ösztönből szerencsére, de ha ne lát a csaj újra visszaváltozom, félénk sráccá.
2013. aug. 29. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mégis nyomi vagy
2013. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, de épp ez az,hogy volt dolgom pinával is, egy igazi nyomi meg fél a pinától is, meg még csókolózni sem csókolózott. Szóval fura ez.
2013. aug. 29. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi nyomi próbálja megmagyarázni, hogy miért nem nyomi. :D (bocsi) Próbáld meg lesz.rni a dolgokat, meg úgy kb mindenkit, mert mi a f_.szt számít, hogy ki mit gondol? Fókuszálj a jövődre, tűzz ki célokat, és ne foglalkozz hülyeségekkel. Aztán ha lesznek sikerélményeid, nem leszel nyomi, és eszedbe se fog jutni, hogy ilyen baromságokkal foglalkozz.
2013. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attól még nem leszel kevésbé nyomi mert csókolóztál vagy szexeltél.
2013. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért nem lettem beképzelt a sikerektől, mint más.
2013. aug. 29. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!