Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mennyire szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire szeretitek a molett nőket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Telt idomúakat akiken van egy kis felesleg.. Én pl 166 cm és 72 kg vagyok szóval rajtam is van fognivaló de nekem nem jön be a testem.. Megosztó tapasztalataim vannak, mert mindenhonnan csak azt hallom hogy a modell alkatú lányokat istenítik ezért pl nemis merem magam igazán mutogatni sehol.. Viszont nálam is mindig akadnak férfi jelentkezők komoly vagy alkalmi szándékokból. De sokszor csak arra gondolok hogy talán azért kellek nekik mert félvér vagyok és kíváncsiak rá milyen egy "egzotikummal". Így sok lehetőséggel nemis élek, meg persze nemis szeretnék ha alkalmiról van szó, csak komoly kapcsolat kéne.

Mi a véleményetek erről?



#ideál #súly #molett nők
2014. júl. 19. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Én a belsőt tartom fontosnak igazán, de ha külsőleg választhatok inkább egy nőiesen telt lányt keresnék magam mellé...szerintem nagyon szép a telt lányok mosolya, sokkal több őszinte mosolyt látok a telt lányoktól, mint a modell alkatúaktól...és ölelgetős típus vagyok, legyen mit ölelgetni és egy erősebb ölelés után ne kórház legyen a vége...én életre szóló kapcsolatot keresek, egy feleséget, egy anyát a gyerekeinknek...szerintem testileg jobban fel van készülve egy teltebb nő a szülésre...ja és ami még fontos, a modell lányokkal nem lehet beülni egy jót kajálni (tisztelet a kivételnek), mert ők csak salátát esznek, és nem biztos, hogy mondjuk otthon főzne e egy jó pörköltet vagy valami zsírosabb kaját...semmi bajom a salátával, kiskoromban nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt ettem nap mint nap...de azért volt mellette hús bevitel is!


21F

2014. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Kisadam én is ilyen kapcsolatra vágyom és törekszem, jó látni hogy vannak még ilyen férfiak :)

18L

2014. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi véletlenül elírtam a nevedet :D kiadsam
2014. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
semmi gond, megszoktam :)
2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, ha van fognivaló a lányon, bármikor szívesen d...nék egy ilyen csajt.
2014. júl. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

72 kg nekem bőven megfelel. :) Úgy is elegem van a sok vékony csajból, akiket minden sarkon látok. Azt utálom a legjobban, ha látszik a csont. Fuj...

19

2014. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A te tested nekem pont bejönne, de nem hiszem, hogy ez már a molett kategória lenne...
2014. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na, jó ezt így olvasni.. :)

Még a végén talán felmerek majd venni egy rövidnadrágot vagy egyberuhát.. :)

2014. júl. 19. 12:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Semmi bajom a telt lányokkal. :) mit gondolsz a willendorfi Vénusz szobra miért telt nő? :) mert az az eszmény, a termékenység szimbóluma! Igaz nekem most vékony, sportos barátnőm van, sokat mozgunk együtt, konditerem, bringázás stb. De ő nagyon szereti a jó húsokat meg a nehéz kajákat mégse hízik el, ahogy én sem. De ugyanúgy el tudnék képzelni magam mellett egy molett lányt is :)
2014. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, az önbizalmad visszanyerésének örömére nincs kedved egy kiadós szexhez? Mondjuk velem?
2014. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!