Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem leszek már olyan szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem leszek már olyan szép, mint rég. Ti hogy fogadnátok, ha a barátnőtök járna így?

Figyelt kérdés

Szép arcom van, főként a telt, formás ajkaimat dicsérte mindenki. Én is nagyon büszke voltam rájuk, egészen addig, még be nem következett egy apró baleset.

Fogorvosnál voltam, és véletlenül egy műszerrel sikerült felsértenie az alsó ajkamat. Keletkezett ott egy fél centis seb, fele az ajkamon, fele az alatta lévő bőrön, nagyon feltűnő, és abszolút nem szép látvány.

Lehet, hogy ez csak egy apróság, de teljesen elcsúfította az ajkaim.



A barátom megnyugtatott, hogy számára még mindig én vagyok a legszebb, de neki is nagyon tetszettek az ajkaim. Rossz tükörbe nézni.


2014. júl. 19. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:

pont nem érdekelne

ettől még ő ő marad

2014. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg küldesz képet priviben?
2014. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet róla, eldöntjük és megnyugtatunk, vagy igazat adunk az állításodról!!
2014. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez csak egy apróság, egy szájsérülés nem teszi tönkre az alakodat, az arcodat. Van akinek leégett a fél arca, vagy autóbalesetben felismerhetetlenségig zúzódott a koponyája. Ez nem nagy ügy. Főleg ha még pasid is van, aki elfogad így is. Nagyobb gondjaid is lesznek ennél.
2014. júl. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nőt szeretem és nem a száját csak.... Sajnos baleset

előfordul. Idővel jobb lesz, nameg ha van rá keret, akkor

plasztikai sebész helyre is hozza.

Sajnos az önképed sérült, de hidd el, nem ez számít...


Ha az én barátnőmmel történne ez, először is megnyugtat-

nám, hogy semmi baj nincs (részemről), valamint megbeszél-

nénk, mit lehet tenni ezzel a sérüléssel, és megoldanánk :)

2014. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lehetett volna rosszabb is, de ennek sem kellett volna megtörténnie, azért bosszant.

Képet talán holnap, ma lámpafényben már nem állok neki fotózni.

2014. júl. 19. 23:48
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs keretem semmilyen plasztikai beavatkozásra.

Gondoltam, hogy megpróbálom valahogy sminkkel kicsit halványítani, de túl nagy a felület.

2014. júl. 19. 23:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Mikor történt ez? Mert a száj környéke pont az, ami alapból nagyon gyorsan és szépen gyógyul.
2014. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kérhetsz kártérítést (plasztikai műtétre csak)? Azért ez nem normális dolog.
2014. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Semmiképp ne tegyél rá sminket, mert az csak lassítja a seb gyógyulását! Néhány hónap alatt simán eltűnik amúgy, szóval ne aggódj miatta.
2014. júl. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!