Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, főleg tinik! Tényleg...

Lányok, főleg tinik! Tényleg van olyan csúnya fiú, aki már nektek szép, míg a barátnőtök mind rondának látja azt a fiút?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen ....:D

17/L

2014. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok már tini, de nekem most egy olyan férfi tetszik, aki szerintem a megtestesült sárm, helyesség, cukiság egyben! Azt gondolom róla, amit teljes mértékben tényleg így gondolok legbelül is, hogy jelenleg nem ismerek tőle helyesebb férfit és nem tudom elképzelni, hogy ő valakinek ne tetszene.


Ezzel szemben a barátnőm azt mondja, hogy egyáltalán nem helyes, nincs benne semmi helyesség.

2014. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne siránkozz már istenem
2014. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tinikoromban volt ilyen, de még most is eltér az ízlésem a többségétől. Aki nekem jóképű, az másnak mindig átlagos vagy csúnya... Az én szememben meg az ő kedvenc színészeik, focistáik tűntek rondának.
2014. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hát akkor nem csúnya :D

Én nem csúnyázom le azt, aki tetszik. És bizony a barátnőmnek nem tetszik a barátom, pedig szerintem nagyon is helyes!

2014. febr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
van
2014. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

van! például, ha a fiú kicsit testesebb vagy mondjuk tele van kamaszkori pattanásokkal és a "barátnőim" mind csak ezekre a negatívumokra figyelnek fel,nem pedig a jó belső/külső tulajdonságaira.


illetve az egyik évfolyamtársnőmnek csak és kizárólag a pávás, Jersey Shore utánzatú, túlságosan igényes srácok tetszenek, viszont én undorodom és falra mászok az ilyenektől.


15/lány

2014. febr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem az a lényeg hogy a barátnőid jelen pillanatban mit gondolnak az adott fiúról hanem az hogy te is így gondolod-e ?! Ha neked tetszik és tényleg bejön akkor kezdj el vele barátkozni és járjatok . A barátnőid meg kezdjenek el meg barátkozni a döntéseddel mert ez a te életed és a te döntésed . Most kell meg mutatnod hogy tudsz önállóan dönteni és gondolkozni ha csak nem akarod azt hogy még 40évesen is a "barátnőid " döntsék el hogy te mit és hogyan is szeretnél . 20/lány
2014. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!