Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kicsit nem pedofil? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kicsit nem pedofil? 14L

Figyelt kérdés
Rámírt egy huszonéves srác hogy kívánom-e már a szexet,meg hogy szívesen kiny*lna.
2014. júl. 20. 14:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
85%

Az a pedo, aki serdülő kor előtti, tehát teljesen éretlen csajokra izgul.

Ha te nem 10nek látszol. hanem azért van egy kis feneked és melleid, akkor nem pedo az illető.

Akkor csak simán egy átlag kangörcsös, aki szexet akart egy tapasztalatlan csajtól.

2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 vuldi válasza:
100%

#6 os valaszolo vszeg hozzam hasonloan nem tizeneves....es igaza van!


ket lanyom van,csalados vagyok....en sem vagyok vak es latom,hogyan oltozkodtok tizenevesen....nem RAD gondolok mert nem ismerlek!!! ne vedd magadra..nem vagyok prud....sot!....de mar most maskepp nevelem lanyaimat,hogy majd nagyobb korukban szepen,csinosan,netten nezzenek ki...anelkul, hogy kivanatos predakent libegnenek naphosszat az utcan...


a ferfi bizony ferfi marad sok eves korig....ezert en is megnezem a 14-50 eves szemrevalo holgyeket....anelkul hogy megdontenem mindet aki szembe jon


es vegul: ketton all a vasar: ha majd egy 14 eves engedi magat egy idosebbnek...es vegul elvezi is, ra fog jonni hogy nincs korkulonbseg hatar etikett ...legelabb is a szexben NEM!

2014. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Így van szerintem is teljesen igaza van a 6-nak. Ahogy öltözködnek a mai lányok az hihetetlen (p*csa gatya stb)

19 vagyok és én is megnézem az ilyen lányokat.

2014. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!

Az a leggázabb hogy nincs fent rólam teljes alakos kép,csak az arcom látszik és nem is írok ki olyan dolgokat mint a kortársaim...

2014. júl. 20. 21:39
 25/36 anonim ***** válasza:
Azt döntsd el, hogy téged érdekel-e a dolog (nincs benne semmi rossz ha igen) és ennek megfelelően viszonyulj ehhez a dologhoz.
2014. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
65%
Csapjál fel egy idegen szavak szótárát babám, mielőtt hülyeségeket kérdezel.
2014. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
B*sszus,csak 14 vagyok!
2014. júl. 21. 11:53
 28/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, összegyűjtöttem neked pár 14-15 év körüli lány fényképét. Őket szinte minden egészséges 13-65 körüli férfi kívánatosnak találja.


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

De nekem közel sincs ilyen nőies arcom,mellem is alig van...

Nem értem mit látnak bennem.

2014. júl. 21. 12:06
 30/36 anonim ***** válasza:
55%

Magában a pedofíliában nincs semmi rossz.

A gond ott kezdődik és ezzel van és volt a baj mindig, hogy a pedofilt összekeverik azokkal az emberekkel, akik csajokat erőszakolnak meg.


A pedofil csak egy olyan embert jelöl, aki a 18 évnél fiatalabb lányokba szeret bele. Ismerek olyan csajokat akik elmúltak 18 évesek és 18 alatti fiúkat elnézést a kifejezésért de szoptak le meg egyebek. Ismerek olyan fiúkat és rengeteg ilyen van aki elmúlt 18 és 18 év alatti barátnője van. Tehát ilyen alapon minden második férfi lehet pedofil. De mint mondtam nem a pedofilsággal van a gond, hanem azzal ha hozzá társul a nemi erőszak is. Nem a pedofil a vesztes ember, hanem az akinek egy lányt kényszerítenie kell arra, hogy lefeküdjön vele mert szabad akaratából nem tenné.


A legviccesebb az alábbi dolog:

Ha egy 20 éves csaj szop le egy 16 éves fiút az természetes, semmi gond. De ha egy 20 éves fiú szoptat meg egy 16 évest lányt akkor egyből rendőrség, kommandó, FBi, CIA, lincselés!!!


Nahh és akkor jöjjön hozzá az, hogy mondjuk te vagy te vagy te aki olvasod e sorokat képzeld el, hogy 20 éves vagy. Te összejönnél egy 20 éves csajjal? Igen? Biztos! Tényleg? Oké... de ellenőrizd le, hogy hány haverod ágyában volt már és hogy nincs e véletlenül 4-5 gyereke. Lehet hogy egy hetes járás után otthagynád, mert folyton a munkahelyi gondjairól dumálna meg hogy milyen igazságtalan az élet meg egyebek. Míg ha egy 18 évnél fiatalabbak dumálsz mondjuk akkor nem fog leterhelni a hülyeségével, hanem azt mondja, hogy húzzunk bulizni vagy kefélni.


Azonban sajnos mint ahogy a Dark zenei stílust is összekeverik a Goth-al ugyanúgy a pedofilt is összekeverik a nemi erőszakot elkövetőkkel. Mert ha úgy vesszük egy pedofil is lehet rendes ember, nem mindegyik olyan, hogy jajj most megerőszakolom ezt a 12 éves lányt meg ilyenek. Meg nem mind elmebeteg, stb.


Régen nem voltak ilyen újszerű megnevezések és véleményem szerint csak azért találtak ki törvényt rá, hogy legyen egy plusz dolog ami miatt le lehet csukni az embereket. Mert ha egy 17 éves megd*ughat egy 12 éves csajt az nem számít pedofilnak azt hiszem az új törvény szerint (nem tudom hol olvastam, de valami ilyesmi volt a cikkben), de ha egy 19 éves csinálja ugyanezt az már komoly bűn. Most mit tehet róla szerencsétlen, hogy ő 19 és nem 17 évesen szeret bele a csajba.


25/F

2014. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!