Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sok egy kicsit ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok egy kicsit ezen az oldalon a pedofil?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és már nem egy 20 év feletti férfival akadtam össze ezen az oldalon akinek komoly szándékai lettek volna velem. Pedig nem ismerkedés céljából kezdtem velük beszélgetni, volt hogy csak egy kérdést tárgyaltunk ki..Nem durva ez egy kicsit hogy ezen a héten legalább 4(!!) huszonéves férfi nyomult rám?? Mit gondolnak az ilyenek?
2012. dec. 10. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
az itteni kérdezőkből és válaszolókból kiindulva csak itt nagy a szájuk
2012. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Nőj még 1 évet, aztán megbaszéljük... ;Đ
2012. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2: Örülök neked, itt egy újabb pedofil..
2012. dec. 10. 21:47
 4/26 anonim ***** válasza:

Ha azt nézzük, hogy ezen a héten 4, úgy hogy hétfő van, akkor komoly a helyzet.

20 év fölött mit akarnak veled? Nem bántásból, de én 18 évesen semmit se tudnék elképzelni egy 13-14 évestől..

2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Legtöbb trollkodó éjjel jár ide. Gép mögül bárki lehet itt a Jani. :D Kérdező! Ne törődj velük. 15/f
2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

szarj rájuk.... kit érdekel ,nem tudják ki vagy ,addig örülj

meg ezek az állatok heccből is csinálják


elkorcsosult népség

2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13 éves lány is lehet olyan magas mint én és lehet B kosaras melle. És nem úgy nézek rá mint egy kislányra, akkor én most pedofil vagyok?
2012. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat, múlt hétre gondoltam. Szóval 7 nap alatt, de akkor is sok. Én sem értem mit akarnak tőlem, mert én sem tudnék elképzelni egy kapcsolatot 16 fölötti sráccal.
2012. dec. 10. 21:49
 9/26 anonim ***** válasza:
Hopp, az lemaradt, hogy pont akkor lennék pedofil, ha kislányként néznék rá.
2012. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Koptasd le őket azzal, hogy ez nem társkereső. Vagy csak simán tiltsd le a felhasználó üzeneteit. ;)
2012. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!