Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel a versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a versenyt más nőkkel?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, semmi extra nincs rajtam, sőt az utcán 10 nőből 10 fényévekkel előttem jár, így az emberek (nem csak a pasik) észre sem vesznek. Mások olyan szépek, vékonyak, hibátlan az alakjuk.. Én pedig : tömzsi, kilátszódnak az ereim , melleim lógnak, a combom striás, a bőröm nagyon vékony és pl. ha nem vigyázok akkor csak úgy kiszakad, véralvadási problémám miatt állandóan véraláfutásos a testem, hájas, narancsbőrös, ragyás vagyok egy összetört élettel.. Egyszóval semmi kellemes látványt nem nyújtok. Így hogy rúghatok labdába a többi nővel szemben?

köszi


2014. júl. 20. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Így sehogy.
2014. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindjárt annyi privátot kapsz, hogy rugdoshatod a labdákat.
2014. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A férfiaknak szeretnél tetszeni? Közöttük is vannak azért, akik nem éppen a legsikeresebb emberek az életben.
2014. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már bocs.de.irhatnám hogy belső meg. Ilyenek.de sehogy
2014. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne felvenni akard a versenyt, hanem próbáld meg először elfogadni magad. Lehet, hogy ez egy klisé, de ennél jobb tanácsot nem nagyon fogsz kapni.
2014. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy változtatsz azokon, amiken lehet. Rinyálás helyett már most éppen lehetnél akár az edzőteremben is.
2014. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gyere igyunk meg egy sört és elmondom hogy változtass
2014. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami neked sem tetszik, és változtatható, azon változtass. Fogyj, edz, menj el bőrgyógyászhoz,előnyös ruhák, enyhe smink. Aztán gyúrj a belső értékekre is közben!
2014. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi, egyébként nem szoktam így hisztizni, csak most depis vagyok és úgy minden kijön
2014. júl. 20. 19:31
 10/18 anonim ***** válasza:
mondjuk ilyen hozzáállás helyett gondold azt hogy szép vagy...és más annak fog látni
2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!