Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy kétféle szerelem van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy kétféle szerelem van?

Figyelt kérdés

tegyük fel.. van egy barátnőm akit szeretek, elfogadom minden jó és rossztulajdonságát, remekül megvagyunk, a szex is nagyon jól megy, és van szenvedély.. valószínűleg erre mindenki, énis azt mondom h szeretem (szerelemmel).


de ismerek egy másik érzést is.. amikor majdhogynem lángralobban a 2 ember amikor találkozik, és elemi szenvedéllyel esnek egymásnak.. (nem feltétlenül szeretkeznek, csak mondjuk ölelkezdnek) és ez az érzés mélyebb nyomot hagy.. jobban hiányzik az illető, és sokkal jobban fáj ha elveszíted.. erre az illetőre is lehet mondani, hogy szeretem? vagy talán ez az igazi szerelem?


2010. jan. 9. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább vágy.
2010. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem nekem is hogy kétféle szerelem van.
2010. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az első a szerelem, összetartozás

a második, a vágy, a kémia, a mi lehetett volna ha...éppen ezért hagy nyomot

2010. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi? Az ötös lottón nagyobb az esély...
2010. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az baj ha boldog párkapcsolatom (távkapcsolatom) mellett néha hiányzik ez a második érzés? :$
2010. jan. 9. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhhh, ezt így nehéz megállapítani, de lehet, hogy az utóbbinál hirtelen fellángolásról van szó. Alig tudsz másra gondolni, el vagy tőle szállva..., de ez általában gyorsan elmúlik. Ha ez az érzés viszont régóta tart, akkor igen, azt hiszem ez lehet igaz szerelem is akár.
2010. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Szerelem nem létezik...
2010. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor én is ezen gondolkodtam, és arra jutottam én is, hogy 2 féle van.

Az első, amit írtál, általában az a hosszabb ideig tartó szerelem.

A 2. az intenzív,lobbanékony, de nem tart olyan sokáig, mint az első.


De igazából sajnos ez csak filozofálás, én még nem éltem át a szerelmet.

A szerelem annak, aki nem érzi, nincs benne, lehet, hogy nem létezik. Aki érzi, átéli, annak viszont létezik.

2010. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem baj,hogy hiányzik az érzés. Miért ne hiányozna? Én is távkapcsolatban vagyok és jól működik.De nehéz szenvedélyes szerelmet mutatni videóhíváson keresztül:( Pedig amikor itthon van jó minden... én úgy fogom fel,hogy ilyenkor az érzéseinket mélyítjük...
2010. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!