Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan aki szerelmes/szerelmes volt valamelyik rokonba? Esetleg szexelnétek rokonnal? Vagy netán történt már meg?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 01:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem túl sok incest animét néztél.
2014. aug. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na ez már tényleg beteges!!! Ugye azt tudod, hogy az ilyen 'kapcsolatokból' születik a szellemileg fogyatékos gyerekek egy része? Szóval sok sikert, drukkolok!:)
2014. aug. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Pedig az összes jó csaj rokonommal családot akartam alapítani. Egyik héten az egyikkel foglalkozok, másik héten a másikkal, és így tovább...


Amúgy viccet félretéve nem tehetek erről, hogy ki szeretném próbálni, hogy ez milyen lehet. A részemről meg lenne a védelem.

De amúgy az miért van, hogy a búzákat, akik a saját nemükkel fekszenek le, azokat toleráljátok, elfogadjátok, ? Ők miért nem betegek? Én mivel vagyok rosszabb? Legalább egy szép lánnyal akarom csinálni, nem pedig beb_zulni akarok. Számomra ez sokkal betegesebb.

2014. aug. 10. 21:57
 14/19 A kérdező kommentje:

"viccet"

Nem volt igazán vicces.

2014. aug. 10. 21:58
 15/19 anonim ***** válasza:

Én nem ítéllek el sem téged, sem a homoszexuálisokat. Annyi, hogy a családalapítást felelősségteljesebben (=génvizsgálat után, esetleg örökbefogadás útján) illik intézned, feltéve, hogy hosszútávra tervezel valamelyik rokonoddal. De az írásodból nem az jön le, hogy ilyesmin töröd a fejed.

"ki szeretném próbálni, hogy ez milyen lehet." -> Szóval téged kifejezetten az a tudat izgat, hogy rokonnal csinálhatod? Mert az nem teljesen ugyanaz, mintha csak bejönne egy-két csaj, és ők véletlenül pont a tág családi körbe tartoznának.

2014. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tervezek családalapítást, az elején csak poénkodásból írtam azt. Csak ki szeretném próbálni, hogy milyen érzés lehet az ha a rokonával csinálja az ember. Semmi komolyabbat nem terveztem. Viszont attól félek, hogy netán balul sülne el a dolog. Nem, nem arra gondoltam hogy teherbe ejtem, hanem hogy többet kezdek el iránta érezni. Egy kapcsolatra nem látok semmi esélyt egyiknél sem (még csak szexre sem). Talán jobb is, hogy nem lehet semmi. De a kíváncsiság attól még megmarad. Meg kicsit rossz érzés, hogy nem lehet semmi.

Egy lány van aki nagyon érdekel, vele szeretném ezt a dolgot kipróbálni. Nála viszont tényleg félek (nagyon), hogy elkezdenék iránta érezni valamit. Nem, nem az unokatestvérem, őt csak az egyik válaszra írtam reagállásként. Mondjuk ha vele adódna lehetőség, akkor ő is jó lenne. De ha lehet, akkor a kiválasztott lánykával legyen. Az a gond, hogy vele nagyon ritkán találkozunk, már egy éve nem láttam. Vonzó, gyönyörű lány. És személyisége nagyon jó. Rendes, kedves, aranyos, jófej stb. Ez miatt félek nagyon, hogy beleszeretek és többet akarok.

2014. aug. 11. 00:15
 17/19 A kérdező kommentje:

Lányka. Ezt jól leírtam. :D

Nem éppen lányka már az illető. Fiatal még, de már nem lányka.

2014. aug. 11. 00:23
 18/19 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva, szerelmes vagyok abba a lányba és nem csak lefeküdni szeretnék vele.
2014. aug. 17. 02:18
 19/19 A kérdező kommentje:
Vagy még én se tudom mit akarok.
2014. aug. 17. 02:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!