Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen még mindig szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen még mindig szűz vagyok, ha később megkérek valakit, hogy vegye el, akkor az mennyire szánalmas?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 13:43
 1/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2014. júl. 21. 13:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy értsem, hogy csak megkérsz valakit hogy vegye el, vagy a jövőbeli párodtól kéred?
2014. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
Én 21 évesen veszítettem el, egy ilyen barátság extrákkal dologban. Hiába próbálkoztam, nem nagyon jött össze kapcsolat sem, valószínűleg az én hibámból, szóval egy lány barátommal feküdtem le először. Nem hinném, hogy szánalmas lenne, nem mindenkinek jöhet össze egy normális kapcsolat...
2014. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Még nem vagy "öreg". tartogasd a kincsedet az igazinak. Kiábrándító élmény lenne csak a "hentesmunkához" keresni potyautast.
2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiuként gondolod, hogy szüz vagy elég tudathasadásos helyzet. Béna vagy! Ha lány és jol nézel ki akkor erény, Ha lány és borzalom vagy akkor gyorsan kérj meg valakit, mert naprol napra nehezebb lesz találnod aki eléggé vállalkozo vagy eléggé részeg.
2014. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátot, ismerőst akarnál rá megkérni?
2014. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
najó, megteszem
2014. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!