Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert tartjak sokan szanalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartjak sokan szanalmas luzernek a szűz huszoneves fiukat, mikor nem olyan konnyu lanyokat ágyba vinni, mert pokolian valogatnak? De akkor miert varjak el, hogy ne legyel szűz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Tisztára, mint a munkaerőpiac. Tapasztalattal rendelkezőket keres mindenki, de ha mindenki őket hajtja, akkor a pályakezdők hogy lesznek tapasztaltak?!
2012. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Menj el kurrvázni, ha ennyire zavar.
2012. szept. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
kit érdekel h vadidegenek minek tartanak engem? ők a szánalmasok, nem én, meg nem te. ill. te csak azért lehetsz az mert egyáltalán érdekel mások véleménye, ráadásul ilyen szánalmas emberek véleménye, akiknek véleményére egyáltalán nem kéne adnod.
2012. szept. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem várom el, hogy ne legyen szűz. Nem ez alapján ítélek meg senkit. Mint ahogy engem se ez alapján ítéljen meg senki. A másikban az embert, a társat keresem, nem pedig azt, hogy csinálta-e már vagy sem, és ha nem, akkor addig tartott - ez elég szánalmas.
2012. szept. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez természetes, az ember mindig is másokban fog hibákat keresni hogy ezzel ő felsőbbrendűnek érezhesse magát. Én is ezt csinálom, csak én nem a szexuális életem alapján gondolom jobbnak magam, hanem szimplán hülyének, butának, ostobának nézek mindenkit... Kinek mi számít jobban... Az én szememben nem lennél lúzer azért mert szűz vagy, de ha aluliskolázott, buta és igénytelen (=nem törekszel hogy többet érj el) vagy akkor biztos messziről kerülnélek.
2012. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hagyd már!homlokodra van írva???ne ezzel kezdj...akkor lesz csajod.
2012. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Tisztára, mint a munkaerőpiac. Tapasztalattal rendelkezőket keres mindenki, de ha mindenki őket hajtja, akkor a pályakezdők hogy lesznek tapasztaltak?!"


Mondjuk úgy hogy a pályakezdők hazudnak egy picit az önéletrajzban... (ismerkedés terén megtehetik :D)

2012. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Lúzer az, aki azt, ha valaki szûz, lenézi! Én személy szerint az ilyeneket nézem le, mert a viselkedésükkel azt tükrözik, hogy még nem érte el az IQ-juk az életkoruk felét sem, úgyhogy errõl ennyit....
2012. szept. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de hány nő utasított vissza jól alakuló randik sora után, mert megtudta, hogy szűz vagy?? .. na ugye. A probléma máshol keresendő.
2012. szept. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Ki várja el hogy ne legyél szűz? Csak az ilyen öntelt plázap*csák, akik mindenből a legjobbat érdemlik maguk szerint, mivel nőnek születtek.


Hagyjuk már ezt az álszenteskedést. Attól mert valaki szűz vagy sem még nem változik meg az élete, nem kezd el a Föld a másik irányba forogni, az ég se lesz piros, az anyagi gondjai sem oldódnak meg.


Aki netán elküld emiatt azt küldd el te is a jó édes anyjába, mert kb azt érdemli!

2012. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!