Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha lány létemre megnézem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha lány létemre megnézem a pasikat és észreveszik?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nem tudom mi van velem de folyton a pasikat nézem tegnap is voltunk a strandon és ott fociztak hozzánk közel olvastam aztán bele voltam merülve csak felnéztem és teljesen belebambultam xd észrevették és ott kacsingattak meg mosolyogtak olyan h..én éreztem magam

Meeeg olyan is szokott lenni hogy (lehet én vagyok csak túl perverz) nézegetni a fiúkat ott...xd ti is szoktátok lányok vagy én vagyok a perverz? :S



2014. júl. 21. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Én állandóan ezt csinálom! :D Szerencsére akadnak szép számmal kqrva jól kinéző pasik az országban ;) köszi neketek :*

17/l

2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nézeget mindenkit, ez így szokott lenni!
2014. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem perverzség, én is szoktam őket ott nézegetni, szerintem teljesen természetes:)
2014. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én szerintem még sose nézegettem... strandon

max farmerban

2014. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
én k-rva ronda srác vagyok, de még így is megnéznek a lányok, köszönöm, h ilyen szar ízlésetek van lányok! xD
2014. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huppszi ezt én is szoktam aztán mondom magamban, hogy te rossz lány :)
2014. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, csendben megsúgom neked, hogy a barátnőim szerint én csak a ronda pasikra bukom, persze szerintem ez nem igaz, csak egyszerűen ilyen az ízlésem ;)

17/l

2014. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!