Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jölgyek, lányok, nők, csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jölgyek, lányok, nők, csajok! Ti összejönnétek egy Tourette - szindrómás pasival? 29F

Figyelt kérdés

#Tourette - szindróma
2014. júl. 22. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Ha beleszeretek, akkor bizony nem fog érdekelni

Nyálas, de én tényleg így gondolom

2014. júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lol
2014. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tourette-nek több változata van azért. Nem tudom, hogy tudnék belezúgni egy srácba, aki félpercenként káromkodik egy cifrát. Láttam olyat, aki sokat és nagyokat pislogott, meg olyat, aki néha megrázta a fejét, ezekkel nem lenne problémám, de azért a káromkodás nem lenne jó. Tegyük fel, épp valamin összevitázunk, ideges vagyok rá, ő is rám, és akkor rájön a káromkodhatnék, én még pluszba megsértődöm, mert amúgy is épp utálom... na, meddig tartana vajon, már ha egyáltalán összejönnénk?

L22

2014. júl. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én voltam már együtt Tourette-szindrómás pasival. De még egyszer soha... Alapból idegbajt kapok még a csámcsogástól is,hát még ha folyamatosan valami hümmögést kell hallgatnom! (volt pasim hümmögött,rángatta a nyakát)

Sz.r alaknak éreztem magam,ha ideges lettem tőle,mert tudom,hogy nem direkt csinálta. De pont ezért inkább még egyszer nem kezdek ilyennel,mert 2 neurotikus ember 1 kapcsolatban nem fér meg:D

2014. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire tudja kontrollálni, milyen erős a dolog. Ém a mizofóniámmal egy durvább Tourette-szindrómás fiút biztos nem bírnék elviselni, bár rossz ilywt mondani, még ha szeretni tudnám is. Az előzö barátom nagyon jól kordában tudta tartani a dolgait. A hangkiadást szinte teljesen mellőzte amikor vele voltam, a többi mozgás pedig nem zavart mert nagyon szerettem. Több mint egy évig voltunk együtt hivatalosan, amúgy kb másfél éves volt a kapcsolat, és egyáltalán nem ez vetett neki véget, sosem volt belőle probléma.
2016. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!