Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoba órákra? Bevállalható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoba órákra? Bevállalható?

Figyelt kérdés

Voltatok már már ilyen helyen?

Egy jó ötletnek tartom, és a barátnőmet el is vinném, de nem tudom, hogy mire számítsak. Tiszták, lehet megfelelően tisztálkodni? Kell vinni valamit? (Csajon kívül) Nincs esetleg bekamerázva?

Jó lenne, ha leírnátok a tapasztalataitokat...



2014. júl. 22. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy napra vegyél ki hostelben apartmant vagy lakást is adnak ki egy napra, azokról van kép, tiszták. 6-7 E-től van, amibe szívesen mennék lányként, de inkább 10 E körül.
2014. júl. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoba? És a lakás többi részében valaki(k) tartózkodnak még? :-P

Vannak ilyen célra diszkrét lakások, nem kell tőlük félni, mert ha nem lennének tiszták/be lennének kamerázva/átverés lenne, akkor nem menne az üzlet. Amivel eddig dolgom volt, az mind nagyon korrekt volt.

Egyébként meg vannak még panziók, motelek ahova menni lehet. Ha napközben akarsz, akkor olyat keress, ahol fel van tüntetve, hogy "nappali pihenő"-nek is ki lehet venni ... az szól erről :-D ... Persze szintén diszkrétek!

2014. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lalinak mondom, nem próbáltam, csak nézegettem a neten, mert keresek ingatlant, aztán utamba akad ez is.

Ha van barátnőd, inkább egy közös garzonra gyúrjatok, sok a 2-4 millióért megszerezhető minilakás, műhely, tároló, stb. illetve önkormányzati bérleti jog.

Ideális szerelmi fészeknek.:)

2014. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!