Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevállalható így egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Eddig olyan pasik voltak az életemben, akik nekem is úgymond az "eseteim" voltak, ugyanakkor nem igazán becsültek meg, nem kaptam meg tőlük többnyire mindazt, ami egy párkapcsolathoz tartozik. Sokan azt tanácsolják, "vegyem észre" az olyan pasikat inkább, akik szerényebbek, kedvesek, vonzódnak hozzám és szeretnek. De mi van, ha viszont külsőre az ilyen pasi nem az esetem? Tudom, a lelki nyugalom nagyon fontos (saját káromon okulva), de a testi kapcsolat hogy lehet olyan pasival, aki külsőre nem az esetem? Szerelem nélkül érdemes bevállalni kapcsolatot, csak mert nem aláz meg a pasi, tisztel és tényleg szeret?
2011. márc. 3. 11:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mivel van egy pasi, aki nem az esetem külsőre, de tudom, mert mondta és már "megcsókolt", hogy szeret. Tisztelettudó is, közös ismerősök szerint "ne szalasszam el".... De nem szeretem, nem vonzódom hozzá, mint férfihez.... :-(
2011. márc. 3. 11:29
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Érzelem nélkül tényleg nem tanácsos.

Saját példám: Volt már olyan barátom, akiben az tetszett meg tényleg, hogy figyelmes, kedves, rendes stb. De külsőre kicsit sem tetszett, de ahogy egyre jobban megismertem és egyre jobban megkedveltem, úgy szépült a szememben a külső is. 3 évig voltunk együtt

2011. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
25%
Ha nem szereted és nem vonzódsz hozzá,akkor szerintem ne menj bele.
2011. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok közös programokat, nem kell randinak lennie, csupán valami, ami közös bennetek, és beszélgessetek. Ha adsz neki lehetőséget, és nem úgy indítasz, hogy "na ő tuti nem kell", hanem csak barátként, több is lehet belőle. Az én párom sem az esetem külsőleg, és ezt ő is tudja, de nagyon jól megvagyunk, mert nem a külsejéért szeretem. Adj magatoknak egy esélyt. Ha viszont nincs közös témátok, nem tudtok akár órákat bszélgetni, teljesen más a habitusotok, akkor az más tészta. Ha viszont belsőleg hasonlóak vagytok, működhet a dolog, és hozhatja magával a szerelmet is.
2011. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja. ne verd át szegényt.
2011. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olvastam már itt kérdéseket, h. "mit tegyek, a párom nem szeret szerelemmel?"

A társkapcsolathoz hozzátartozik a szex is. Hogy "bírnám elviselni" egy olyan férfi érintését, akihez nem vonzódom????

Egyébként szeret, tisztel, nem bánt meg.

2011. márc. 3. 11:41
 7/12 A kérdező kommentje:
11:33, második válaszadó: szerintem igazad van! Megpróbálható :-)
2011. márc. 3. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy "bírnám elviselni" egy olyan férfi érintését, akihez nem vonzódom????


Érdekes a kérdésed,mert én is írhattam volna kb.4 évvel ezelőtt.Aztán egyszer megtörtént,nem vagyok rá büszke,nem voltam józan,de olyan dolgokban volt részem aznap éjjel,hogy soha senki másnak az érintésére nem vágyom.Azóta ő a férjem,egy gyönyörű fiúnk van,ők az életem értelmei.Nem szép ember,na és...:))

2011. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:-)
2011. márc. 3. 12:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondtam, hogy egy idö után észre sem veszi már az ember, hogy a masik szép-e vagy csunya. Eltünik a fontossága a dolognak. legálabbis A párom persze nem igy van vele. Szerinte a külsö mindig fontos marad. Én ffi vagyok ö meg nö. Ezen persze nagyon elgondolkoztam, hogy akor kinek is fontos a szépség, a férfiaknak vagy a nöknek? Ja és hizott a májam, hogy akkor engem jo pasinak tart tutti! :-))


A te esetedben azt mondom, hogy most ebben a pillanatban fontos a külsö pont a fizikai vonzalomhoz miatt. Ha nem jön be akkor nem jön be. Nem fogod tudni megeröszakolni magadat. Azután eltelik majd jo pár év és te sem leszel már az a hanvas friss és ropogós fiatal nö. Jönnek az évtizeddel fiatalabb bombázók és nagyot fog változni a véleményed. A biztonságteremtés fontosabb szempont lesz. Pont azért mert a férfiak a fiatalabb, ujonnan sütböböl kihuzott friss ropogós nökre fogják csorgatni a nyálukat. Meg fog rémíteni a gondolat, hogy lenyulja valamelyik a párodat miközben ott van esetleg egy gyerköc vagy 2-3. Pont azért, mert egy jóképü pasinak több az esélye.


Probál meg adni valamilyen sanszot ennek a nem adonisz férfinak is. Nem kell ágybabujnod egyböl vele. Hiszen nem a teste vonz hanem valami más. Hagy mutassa az meg elöbb ezt a mást. Hátha elég lesz municiónak a következö lépéshez. Ha nem elég akkor legalább tudod, hoyg ez sem járható.

2011. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!