Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akit a tanár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit a tanár a matek, fizika és kémia órákra mellém ültetett. Sokat dumáltunk, és odaadta a pulcsiját, egy csomószor megvédett, állandóan simogat, stb. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja azt mondta egy barátmőmnek, hogy bejövök neki, persze most már a fél osztály erről beszél. Egy barátom (fiú) beszélgetett vele, utána odajött hozzám (a sima barátom), majd elmondta, hogy csak beetetett, nem kellek neki. Persze tagadtam azt, hogy bírom, és erre azt mondta, hogy ha jobban belegondol, ez mégsem tuti (hogy csak ámít). Teljesen összezavarodtam, nem tudom, mit tegyek, mert eléggé csajozós fajta, és most azzal nyaggat, hogy bejön-e nekem, beégni viszont nem szeretnék. Meg amúgy is. Házinyúlra nem lövünk.
2014. febr. 6. 10:54
 1/5 vakondka ***** válasza:
88%
Mondd azt, hogy még nem vagy biztos benne, de elmennél vele egy randira, hogy kiderüljön kölcsönös-e a dolog :)
2014. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Csak simán tedd szét a lábad.
2014. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ki a közvetítőket, ne beszélj nekik érzéseidről (rád pályázó fiúbarát, vagy legjobb barátnő is lehet féltékeny, irigy), ha a srác tetszik, hagyjad közeledni, teszteld a kitartását azzal, hogy nem engedsz neki gyors tempót.
2014. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én alkalmasint rákérdeznék: te azért piszkálsz mert tetszem, vagy más oka van?
2014. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) a közvetítőket kerülöm, arról sem nagyon tudtam, hogy vannak...:)
2014. febr. 6. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!