Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi kedveli a személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kedveli a személyiségemet, nagyon vonzódik hozzám, nagyon szépnek es okosnak tart, ez mar szerelem vagy csak szimpátia?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez mind miben nyilvánul meg? Ha csak mondja, akkor dugna és dobna.
2014. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz , na nem úgy
2014. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat így összességében nem mondta, ismerem egy ideje es jóban vagyunk es ezeket összeraktam. De ezeket tuti így gondolja, es amúgy nagy tisztelettel bánik velem,eddig nem akart csak úgy lefektetni.
2014. júl. 22. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tinilány vagy, akkor hallgass az 1. válaszra. Igazat beszél.
2014. júl. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kikéri a véleményemet sok mindenben, zavarban van a közelemben, sosem nyomul, de ha en teszek vmit akkor reagál ra, pl megoleltem vissza ölelt.
2014. júl. 22. 12:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Felnőttek vagyunk
2014. júl. 22. 12:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval az a kérdés, hogy ha ezek így vannak, es szerintem biztosan, akkor szerelmes e vagy csak nagyon szimpatizál de ez meg nem az?
2014. júl. 22. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
szimpátia!
2014. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván visszaigazolást vár, hogy rendben van a csávó. Mivel nem ismerjük, nem tudjuk, hogy milyen ember, így bárki bármit mond, a te tapasztalataid a mérvadóak.
2014. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!