Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy akivel álmodunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy akivel álmodunk az ránk gondolt? Mit jelent az ha valami olyasmit álmodunk amit nem szeretnénk hogy megtörténjen?

Figyelt kérdés
Kèrlek normálisan válaszoljatok!
2014. júl. 22. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy ami nagyon hiányzik és vágysz rá. Én fél éve nem láttam a családom, és sokszor velük álmodok.
2014. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az álmoknak semmi jelentősége.. Mivel csak ÁLOM!!
2014. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"...akivel álmodunk az ránk gondolt...."


Ha ez igaz lenne, akkor néhány bomba nő, modell és színésznő gondolt már rám. Bár így lenne!

2014. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem úgy gondoltam,hogy minden egyes szemèly az álmunkból,hanem csak egy bizonyos szemèly akihez vonzódunk vagy valami olyasmi
2014. júl. 22. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
az álmoknak mindig van jelentésük, megfejteni nehezebb mert inkább szimbolikus jelentéssel bírnak. Visszatérve a kérdésedhez én is álmodtam már valakivel akihez fűztek érzelmek. A legfrissebb tegnap előtt volt és tegnap pedig találkoztam az illetővel. Biztosan valami jelzés volt.
2014. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, azért álmodsz vkivel, mert pl tetszik neked és sokat gondolsz rá

ettől ő még lehet egyáltalán nem foglalkozik veled

ennek annyi a valóságalapja, mint hogy azért csuklasz mert emlegetnek

2014. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2014. júl. 22. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:

oké

:DDDDDDDDDDDDD

én is.

2014. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!