Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön az ha egy fiú verekszik érted? Mármint nem, úgy hogy megvéd hanem egy másik fiúval azért mert mindketten szerelmesek.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
persze és közben pomponnal ugrálok a kezemben
2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten biztos jól esne minden lánynak így nekem is

szóval igen, bejön de csak akkor ha nem verik sz@rrá egymást.

2010. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
lovagias,de nem szeretem az erőszakos pasikat szóval egyből megpróbálnám őket szétválasztani:S
2010. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább kiválasztanám hogy,melyik tetszik nekem.Nem kéne értem verekedni,mert ha az győzne aki nem tetszik,akkor tök felesleges lett volna!!
2010. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
jaja, utána meg téged ver agyon ha esetleg kirúgnád..
2010. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan őrült módon, hogy a végén legyilkolják vagy megnyomorítják egymást, tudják hol kell megállni, akkor egy-két ilyen alkalom még belefér, de azért ne legyen belőle rendszer... Az erőszakos pasik nem jönnek ben.
2010. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem rúgnám ki ,mert nem is járnék olyannal aki nem tetszik.
2010. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*ben helyett be :D
2010. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy lányért sosem verekednék, pedig meg van rá a fizikumom. Egyszerűen azért nem mert nem vagyok udvari bohóc, ha értelmes a lány kiválasztja hogy melyik kell neki én meg tudomásul veszem.
2010. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:06 Én is ezt mondtam hogy majd én kiválasztom ,hogy melyik pasi kell,nem kell összeverniük egymást.
2010. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!