Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindketten szerelmesek belém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindketten szerelmesek belém, pedig nem kéne :$ Őszintén, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Előre bocsi a hosszért. És kérlek, ne ítéljetek el. Legalábbis ne kommentekbe. A véleményeteket lécci tartsátok magatokban-

Összejöttem egy pasival (legyen P), aki már 1 éve hajt rám. Tényleg imádom, aranyos, kedves, stb. De mióta együtt vagyunk, nem feküdt le velem. (ő még szűz, én már nem) Nekem pedig nagyon hiányzik már, teljesen kivagyok.

P. egyik legjobb barátja, B.

B.vel nagyon jóba lettem, mindent megtudtam vele beszélni, a P.vel kapcsolatos dolgokat is.

Kiderült, hogy ő is régóta nem volt csajjal, ő is úgy ki van mint én.

Hát bumm.

Egy ideig csak szóban játszadoztunk egymással, aztán tegnap meg is csókolt.

Ma pedig majdnem lefeküdtünk egymással, de az utolsó pillanatban észbekapott, hogy P barátnője vagyok.

Most emiatt nagyon ki van...

A legrosszabb az egészben, hogy én egy viszonylag hosszú kapcsolat után vagyok épp, ami az első szerelmemmel volt.

Most NEM vagyok szerelmes. P-be sem.

De mint most megtudtam, P szerelmes belém.

Ráadásul B. 10 perce írta, hogy szeret.

Holnap megyek vele megbeszélni a dolgokat, de akkor is.

Sírok. Nem bírom ezt az egészet.

Mégis mit tehetnék? :((


2011. okt. 12. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tisztázd magadban, hogy ki az aki iránt többet érzel. Nem testiségre gondolok.
2011. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miota vagytok egyutt P-vel, és miota alakul a kapcsolatotok B-vel?

Szerintem mar eddig is illett volna beavatnod P-t a B-vel valo kapcsolatalakulasba, nemkulonben abba, hoyg mennyire kivanod őt, P-t.

2011. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1 hónapja vagyok P.vel. Az elején állandóan próbálkoztam, de csak visszautasított. Így elegem lett.

B.-vel alapból jóban voltam, de ez a játszadozás és stb csak vasárnap óta megy.

2011. okt. 12. 21:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor beszelj P-vel a szexualis vagyaidrol es B-rol. Ennyi. Es hagyd kiforrni a dolgokat, ne kapkodjal!


P-vel sok testi kapcsolat van koztetek?

2011. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet együtt járni valakivel már egy éve, hogy nincs testiség??? Ez nem kapcsolat! Csak valami tiniszerelem az iskolából!
2011. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
21:52 egy Hónapja,nem éve vannak együtt
2011. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én világéletemben úgy gondoltam, hogy csak olyan emberrel szabadna járni akit szeretsz. te se P-t, se B-t nem szereted. hagyd őket. mindkettőt. őszintén.
2011. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az elején állandóan próbálkoztam, de csak visszautasított."


"Összejöttem egy pasival (legyen P), aki már 1 éve hajt rám."


Akkor most ki probalkozott a masiknal egy even at hiaba?....

2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nomármost azzal, hogy más mit érez irántad, nem tudsz sokat tenni. Az az ő dolga hogyan rendezi le magában, te ne törődj vele. Vagyis jóleshet, de maradjon ennyiben és csöndben.

Ha P-t nem szereted, és testileg sem ad semmit, akkor szerintem P-t egyelőre félre lehet tenni, megbeszélni vele, hogy neked egy kapcsolatban most ennél több kell és inkább fejezzétek be.

B-vel beszélnék, hogy mi a terv, és hogy ha te megbeszéled a P-vel, hogy vége, onnantól kezdve ti azt csináltok amit akartok B-vel. Még ha nem is komoly, de legalább testileg megadtátok egymásnak. Akkor már szabad lennél P nélkül.

Ezt viszont nektek kell lerendezni, hogy rosszul éreznétek e magatokat P miatt, ha összejöttök B-vel.

Beszélj mindkettővel feltétlen, és fiatalok vagytok még nem kell lekötni magatokat. Ez a lényege.

Persze kort nem írtál, de nem úgy tűnik, hogy házasságra mennétek egyikőtök sem.

2011. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

a Kapcsolat elején próbálkoztam vele, pl leszedtem a pólóját, a sajátomat is, kigomboltam a nadrágját, de semmi.

az előző kapcsolatommal voltam több mint egy évig, eddig csak vele feküdtem le.

2011. okt. 12. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!