Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csókolt meg mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csókolt meg mindenki előtt ha csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

A fiú 19 és fél éves, én 16 leszek nem soká . Tavasz óta ismerjük egymást, május 1.-én együtt voltunk egy haveri társaságba azóta vagyunk úgy mond barátok legalábbis szerintem azóta egyre közelebb kerültünk egymáshoz. A barátnőimmel elmentünk bulizni megünnepelni hogy végre nyár és nincs suli egy darabig, akkor lekéstem az utolsó buszomat is és a fiúnál aludtam. Hajnalig beszélgetünk lelkiztünk , mielőtt 5 óra körül lefeküdtem megkérdezte milyen pék sütit szeretek vagy mit szoktam, szeretnék reggelizni ez jól eset , 10 kor keltett ágyba kaptam a reggelit örültem neki. Utána minden nap beszélgetünk legtöbbször ő írt nekem. Az előző fiúm kihasznált nekiadtam a szüzességem és rá egy hétre már vége volt. Vágytam arra hogy szexeljek valakivel és hát lehet nem a legjobb döntés volt de lefeküdtem vele ( nem a volt barátommal ha nem akiről a kérdést is föltettem) hibáztam és féltem legelőször nem jutottunk eladdig mert féltem csak megujjazott, majd 2. jára igen meg már jó sokszor is . Az utóbbi 1 hónapban szinte minden este együtt aludtunk, csókolóztunk csak akkor szexeltünk ha én is akartam ha látta rajtam hogy nem akarom akkor nem erőltette. Pár napja egy nagyobb társaságban voltam és ő jött szemben a haverjaival és mikor odaért lesmárolt nagyon meglepődtem, utána ment tovább nem beszéltünk, este írtam neki hogy ez mivolt meg hogy józan volt e és mondta hogy igen persze meg hogy miért akadtam ki, végül másnap mikor találkoztunk megkérdeztem , azt mondta hogy „ nem csak akkor akar át ölelni megpuszilni velem lenni mikor senki sem lát minket, meg titokban, ezt mind úgy mondta hogy elfordult . Eddig úgy gondoltam hogy ő nem akarja hogy bárki is tudja hogy bármi köze lenne hozzám. Amúgy eléggé sok lánnyal volt és akiket ismerek köztünk mind azt mondták csak párszor megd.ugta vagy addig édesgette míg bele nem szerettek.

Ezeket már nekem is mondta a fiú meg hogy vigyázzak az ilyenekkel és hogy ne higgyek el mindent, és tudja hogy most maga ellen is beszél. Nem tudom hogy mennyire számít de szeretne barátnőt akit szerethet csak nincs senkiben se meg az a plusz amitől beleszeretne valakibe. Amúgy mikor lefeküdtünk akkor takaró alatt pólóban melltartóban mert nagyon félek bárki előtt is levetkőzni régebbi okok miatt , strandra se járok, rövid nadrágot sem merek fölvenni még otthon se, de ezeket tudja.


Lehet hogy a du.gáson kívül mást is akar , vagy csak beképzelem?

Honnal tudhatom?

Remélem érthetően tudtam leírni . Privátban is várok tanácsokat .


2014. júl. 23. 03:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok a kérdére
2014. júl. 23. 03:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy komolyabbat akar. De ne te hozd fel neki, majd ő ha tényleg szeretné.
2014. júl. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!