Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Van egy fiú, aki tetszik, és ma van a szülinapja, de csak osztálytársi viszonyban vagyunk. Hogyan köszöntsem fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat a buta kérdésért, nem szoktam ilyen piti dolgokban tanácstalan lenni, szerintem már túl is izgulom. Nem fogunk találkozni, facebookon köszönteném fel, ő eddig az idővonalamra írt. Én rra gondoltam, hogy üzenetben írok neki, hogy "Szia! Boldog születésnapot!" vagy valami ilyesmi. Most lett 18 éves. Volt egy időszak, amikor eléggé jóban voltunk, de aztán elhidegültünk, már nem is igazán köszöntünk egymásnak (olyan lett velem is, mint a legtöbb osztálytársunkkal - bunkó),de szeretném, ha legalább barátok lehetnénk újra.


Tudom, hogy nem kéne ezt túlvariálnom, de örülnék, ha valaki tanácsot adna. Köszönöm előre is!


2014. júl. 23. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak köszöntsd fel és kész.
2014. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát akkor tetszik neked ugye? :D
2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj rá üziben ahogy tervezted. Kb ennyi.
2014. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, tetszik, ezért izgulok ennyire. :) Bár tudom, hogy butaság. Csak félek, hogy ez így furán jönne ki, mert már annyira elhidegültünk egymástól minden különösebb ok nélkül. Mintha a nyáron elfelejtett volna, vagy ilyesmi, pedig amúgy nincs barátnője, úgy tudom.

Akkor ha üzeneten írok neki, az úgy jó? Abban reménykedem, hogy arra válaszol is valamit, az idővonalasakra nem szokott, max. lájkolja ha írnak neki (Én még soha nem írtam, vagy nem kedveltem, vagy nem voltam gépközelben eddig :D)

2014. júl. 23. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszöntsd fel nyugodtan,nem gáz:)

Legalább beszélgethettek és lehet h újra barátok lesztek:)

Sok sikert!

2014. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!