Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érezhet a fiú? Hosszan lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet a fiú? Hosszan lent.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről? Van egy fiú, aki tetszik, egy iskolába járunk. Ott mikor találkozunk, sokat beszélgetünk,jól elvagyunk.. Most nyáron nem találkozunk, csak chaten beszélgetünk, de ő azt csinálja, hogy rámír, 'szia-mizu-hogyvagy' szinten, és ennyi. Van, hogy nagyon jól eltudunk beszélgetni, főleg a zene a közös témánk.. De ezen kívűl kb. nulla. Komolyan, megkérdezi, hogy hogy vagyok, és mikor visszakérdezek, azt válaszolja, hogy 'Élek'.(Ezmiez?!:D) Ezek szerint ő is csak meg akar bizonyosodni, hogy még élek, és 2 naponta tart egy ellenőrzést? :D Mindig küld nekem zenét, amit nagyon szeretek benne, de általában csak azért ír, hogy elküldje a számot..sokszor köszönés nélkül beb*szta a zene címét a chatbe és kész,bár egyszer beolvastam neki,hogy ez bunkóság,azóta nem csinál ilyet.:D Voltak már komolyabb beszélgetéseink, párszor megnyílt nekem, volt, hogy hajnali 2-ig beszélgettünk... aztán szinte semmi.

Szerintetek mit érez ilyenkor? Miért csinálja, hogy 2-3 naponta, esetleg 1 hét után ír, akkoris 'szia-mizu-hogyvagy-milyen napod volt' máskor pedig végigbeszéljük a napot? Ennyire unatkozik, hogy "áh nincs fent senki csak az Xy írok neki hogy ne unatkozzak ennyire"? Én hülye mindig megnyílok neki, vagy beszélek valamiről, ő meg ír rá egy kibszott szmájlit vagy egy lájkot... Van, hogy nagyon aranyos, imádnivaló, és volt már, hogy sírvafakadtam miatta. Pár barátnőm mondta, hogy ne foglalkozzak vele, vagy kérdezzem meg, miért jó neki, hogy azért ír, hogy tudja, még nem haltam meg? csak az a helyzet,hogy nem vagyunk olyan "kapcsolatban", hogy ilyenekről beszéljek neki. Elég hülyén jönne ki, hogy ő semmit nem érez irántam, én meg itt hitegetem magam :D.

Egyik jó beszélgetésünk során mondta, hogy lesz egy koncert, amire úgy néz ki, hogy megy,kérdezte,h lenne-e kedvem nekem is menni? Ezt komolyan kérdezte, sőt, mondta, hogy vegyünk ugyan olyan pólót, és menjünk abban.:D

Bocsánat a hosszú szövegért, szeretek mesélni >< A fiú 15. én 14.



2014. júl. 22. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szerintem csak próbál nagyon laza lenni, ő is attól fél amitől te, hogy ő csak hitegeti magát, és h neked nem jön be. Csak ez nála másképp jön ki mint nálad :D. szerintem kérdezz rá erre koncertre még1szer, és ott legfeljebb kiderül minden :).


Ja és a másik ami eszembe jutott, h lehet h fogadtak valami haverokkal h "fel tud-e szedni" téged, és azért ír ilyen össze vissza, mert lelkiismeretfurdalása van: jól érzi magát ha veled chatel, de a haverok előtt ezt nem akarja bevallani, téged nem akar megbántani...


szerinted? am inkább az első a valószínű, a fiúk elég bénák tudnak lenni.

2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

végig olvastam.. ;-)


Én is ismerek hasonló embereket, felszínes haverság semmi több amit művel...

Ne tépd magad rajta, hidd el neki tök mindegy minden, még az is, hogy mégy-e a koncertre vagy se...

Egy igazi nem törődöm,sajnálom, hogy pont egy ilyen keltette fel az érdeklődésedet, nekem még az is lejött az írásodból, hogy neki semmiért nem kellett még megdolgoznia az életben, minden csak úgy az ölébe pottyant, nem értékel igazán senkit és semmit, csak a múló örömökre áldoz..

egy zene, egy buli, egy koncert, egy csaj, "Sekélyes semmittevő"-ez a neve, hívd így ezentúl...

2014. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
x-érdekli mármint őt, bocsi..
2014. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az 1. a lehetséges, a 2. hülyeség :DD élőben a haverjai előtt is nagyon jót szoktunk beszélgetni, hülyéskedni :) 2 osztálytársával is jóban vagyok, egyik a legjobb barátom, ő tudja, hogy bejön nekem, szerinte egy fasz..:') a másik meg pont a múltkor kérdezte meg, lenne-e esélye nálam, nekem meg ez új volt, hogy jééé,van, akinek bejövök, és hirtelen pont ettől a fiútól(akiről hosszan beszéltem) kértem segítséget, hogy hogyan "koptassam" le szegény fiút finoman.:D
2014. júl. 22. 15:57
 5/12 A kérdező kommentje:

mármint az 1. válaszoló 2. feltételezése hülyeség, bocsi.:)

2. válaszoló, ez is egy érdekes meglátás :D amúgy ő nem ilyen, amit Te leírtál, sokat segít a szüleinek dolgozni, nagyon rendes :) a koncertet 3x is megkérdezte... de nem tudom, elég sok szép lány ismerőse van, tudom, én egy vagyok a sok közül.. :)

2014. júl. 22. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező az a baj, hogy az a hülyeség, hogy a szövegből amit írtál ez jött le, én tanultam pszichiátriát is, és ebből a típusból a leírásod alapján ez az ami a gond lehet..

Ha elhallgatsz, elhallgattok másokra is vonatkozik infókat, azért már ne az legyen a hibás aki segíteni próbál...

Engem most már így ebben a formában nem is érdekel a problémád, vagy leírod és minden részletre kitérően a problémád, vagy vakarózhatsz a félmegoldások között...

Amúgy erről amiről most beszélek indítottam egy kérdést, mindjárt ide teszem...

2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Félreértettük egymást, semmiért nem hibáztattalak, vagy támadtalak.. elnézést, ha ez jött le, én semmi ilyenre nem gondoltam, ne haragudj. Köszönöm, hogy szántál rám időt, és leírtad a vélemyényedet.:)Mindegyik választ átgondoltam, és nagy segítség...
2014. júl. 22. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem haragszom hidd el, csak ha legközelebb valami nagy gond van, és itt megkérdezed, magyarázd el mindenre kitérően a problémát, akkor tud az ember segíteni...

De azt továbbra is fenntartom, hogy rém felszínes lehet ez a fiú, és nem érdemli meg, hogy egy könnycseppet is hullass érte...

minden jót, és vigyázz magadra...

2014. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lényegesen a problémám az, hogy nem tudom, mi van a fejében, mit gondolhat, mit érezhet, mikor egyszer leszar, máskor pedig örül nekem, de ezt ugye csak ő tudhatja. A leírásban pedig mindent nagyon el szerettem volna mondani, de az mégiscsak nagyon hosszú volna.. Nagyon köszönöm,hogy egy kis időt szenteltél rám, lehet, hogy igazad van, sőt, mindenki ezt mondja nekem. Hidd el, vigyázok én:)
2014. júl. 22. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!