Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így olyan, mintha kihasználnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így olyan, mintha kihasználnám őket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel jó kapcsolatban vagyok, barátok vagyunk. Megkérdezte, lenne-e esélye nálam, de én visszautasítottam (finoman), mert nem érzek többet a nagyon jó barátságnál, ráadásul pont egy osztálytársa tetszik, akire már szinte testvéreként tekint, vele is beszélgetek, viszont ő szerintem semmit nem érez irántam.

Aki nekem tetszik (hívjuk X-nek), tud róla, hogy ez a fiú (legyen Y)járni akart velem, de Y nem tudja, hogy X-szel beszélgetek,és tetszik nekem. Y motorozik, amiért én oda és vissza vagyok, és elhívott, hogy elvisz motorozni, mehetek vele..nagyon aranyos, mindig bókol. De megint itt van X, akivel nagyon egyezik az ízlésünk, és gyakorlatilag elhívott egy kedvenc bandánk fellépésére, kb. mint haverlányt. Szóval van 2 fiú, az egyiknek én jövök be, a másik pedig nekem. És mind2vel jól 'elvagyok', Y-nal többet beszélgetünk, ő figyel rám, kedves, de mégsem tudok olyan jól viccelődni vele, mint X-szel. Önző p*csának érzem magam, aki játszik vele, és szörnyen érzem magam, mintha kihasználnám... Mit tehetnék? Mondanátok tanácsokat? Próbáljam meg elfelejteni X-et és koncentráljak jobban Y-ra, hátha többet érezhetek, mint barátságot?



2014. júl. 23. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
arra nyomulj, amelyik neked tetszik, szerintem ez ennyire egyszerű
2014. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nyomuljak? :D
2014. júl. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!