Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan, már lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan, már lassan égnem kell, hogy 16 évesen még nem akarok semmi "olyat" csinálni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és mostanában már én érzem magam kellemetlenül, ha szóba kerül, hogy van-e pasim vagy még szűz vagyok-e. Nincs pasim és nem azért, mert ronda vagyok és hülye, hanem mert egyszerűen nem érdekelnek azok, akik próbálkoznak vagy nincs időm ilyesmire. Az osztályomban ez a "szűz" téma lement már vagy 9.-ben, most épp azzal vannak elfoglalva, hogy kinek volt már több szexpartnere:D Betöltöttem a 16-ot, barátnőm közölte velem, hogy most már ideje lenne elkezdeni a szexuális életet. Kiröhögtem, most viszont már tényleg elgondolkodtam azon, hogy 16 éveseknél ez miért olyan "elvárandó" már. Volt barátom minden egyes találkozásnál felvetette, hogy mi lenne, ha...(15 éves voltam), épp ezért dobtam is. Nem vagyok szerelmes, még tök gyerek vagyok annak ellenére, hogy már igencsak nem annak nézek ki, van bennem tartás és nem akarom, hogy egy olyan vegye el a szüzességemet, aki nem érdemli meg. Hiába mondom, hogy majd ha találok egy olyan srácot, akihez vonzódom is, akkor fogom megtenni, nem érti meg senki, aki már "nagyvilági" életet él. Más az, ha az anyámnak ezt elmagyarázom vagy egy felnőttnek, de a korosztályom már prűdnek tart. Itt, az oldalon is látom, hogy néha arra buzdítják a 14-15 éveseket, hogy nyugodtan éljenek csak nemi életet és aki 18 évesen még szűz, azt már szinte lenézik. Szóval, ha nekem akkor jön el az a srác, aki tetszeni fog kívülről-belülről, akkor mindenki azt fogja hinni, hogy azért nem vesztettem el addig, mert szerencsétlen vagyok?:D Furcsa ez a világ, de tényleg.
2010. jan. 9. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Szinte hajszál pontosan ugyanígy vagyok mint te.Volt is egy hasonló kérdésem :D

Nyugi.Mi vagyunk a normálisak.Akik azzal dicsekedtek 14 évesen,hogy már nem szüzek,éretlenebbek mint te vagy én.Nincs ezzel baj,sőt!Én örülök,hogy nem vagyok egyedül ezzel..:]

2010. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok és szűz. Fiúk akik megkérdezték:

1. vagy nem hitték el

2. gratuláltak, hogy végre nem egy olyan lány vagyok, aki megválogatja az embert.


A mostani barátommal is beszéltünk már erről, imádom őt, ő is engem. Ő már volt pár lánnyal és mondtam neki, hogy szűz vagyok és örült neki. Csak annyit mondott, hogyha őt választom, akkor óvatos lesz és vár rám. ^^

2010. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Na, ez tök jó:D
2010. jan. 9. 22:00
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne érdekeljen h mit mondanak(tudom ezt én könnyen mondom de...)

és sajnos igen ez a világ már nagggggyon "furcsa"...

a lényeg h tarts ki az elveid mellett !

2010. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi kivetnivaló. A te életed, és te is döntesz róla. Nem gáz, ha valaki 16 évesen szűz. Nem tudom, milyen osztályba jársz, én még egész szerencsés vagyok, csak páran ilyenek. Szóval ne is gondolkozz azon, hogy gáz-e- egyértelmű, hogy NEM.
2010. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Fura hát, de az meglepett, mikor 9.-ben kérdezték, hogy még szűz vagyok-e és mikor mondtam, hogy persze, ilyen ledöbbent fejet vágtak. Pedig én még csak akkor kezdtem el kamaszodni..:D
2010. jan. 9. 22:03
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon aranyos lány vagy. =)

Igazából szerintem ma már nincs is olyan, hogy mikor kell, meg mikor a normális, mert a lány viselkedésétől, gondolkodásmódjától, helyzetétül függ, hogy mikor akarja elveszíteni, és mennyire tartja fontos dolognak. Aki mondjuk 15 éves kor előtt csinálja, az nem gondol bele, hogy az elsőre mindig emlékezni fog, szimplán túl akar rajta esni. És általában nem gondol rá vissza szívesen. Vannak olyanok is, mint például Te, akik 16 éves korukra már eléggé éretten gondolkoznak ahhoz, hogy ne adják oda a testüket akármelyik embernek.

És bár én a másik nemből vagyok, és már elvették az ártatlanságomat (=D), nagyon örülnék annak, ha egy lány, akivel mondjuk 17-18 évesen jövök össze, bejelenti, hogy még szűz, és egy idő után velem szeretne lefeküdni. Hidd el, hogy megéri várni az igazira. =)


Amúgy 16/F

=D

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok,férfi.És le a kalappal előttetek,lányok.Elég baj ha az embert a normális gondolkodásáért próbálják kirekeszteni...Az ilyeneket továbbra is nevessétek ki bátran,sőt ha valamelyik 1 év múlva monoklival jön be mert az egyik "szíve választottja" nem pont olyan volt mint képzelte,nevessétek ki megint.Aztán mikor ti érettségiztek 1-2 lány meg épp szülési szabadságon van akkor is lesz min nevetni :) Addig várhatok amíg nem érzitek elérkezettnek az időt.Abból amit eddig írtatok 2-en biztos vagyok benne,hogy jól döntötök majd,az a srác meg szerencsés lesz.Hosszú voltam kicsit :)
2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó ilyet olvasni! :) Én 17 éves koromig vártam vele, de nekem akkor már 3 éve megvolt a nagy szerelmem. :) Szerelmes voltam nagyon, meg ő is, de nem akartunk elsietni semmit. Szépen lassan haladtunk. Igaz, másfél év múlva szakítottunk, de ma is szép emlék!
2010. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan, 16 évesen még bőven ráérsz. Én 21 leszek nyáron, és még szűz vagyok. Na ez már tényleg gáz...

Mikor 16 voltam, már akkoriban is ment ez, hogy "juj de ciki ő még szűz" de azért nem ilyen mértékben mint ahogy mostanában hallani. Persze lehet, hogy én olyan környezetben voltam, ahol nem volt annyira téma. Amúgy meg ne izgulj ezen, hogy ki mit mond. :)

2010. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!