Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felbukkant az évekkel ezelőtti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SeriousGirl kérdése:

Felbukkant az évekkel ezelőtti exem, de csak 2 hétig jártunk. Volt kapcsolatom nemrég, de már nem működött olyan jól. Azóta is véletlenül találkozunk az utcán. Most mi van?

Figyelt kérdés
Én csúnyán szakítottam az exemmel,mert komolytalannak tartottam magam mellette és féltem akkor,de mást mondtam neki ürügyként,még másik pasi sem volt képben.Két év van közöttünk,de most van valakije,mégis megfordul utánam az utcán,és szinte kiakad,ha nem veszem észre,vagy ha egy helyre keveredünk,olyan zavarban van,utána meg menekülhetnékje van.Miért csinálja ezt?Régen mondta,hogy már az első pillanatban kiszúrt és rengeteget jelentettem neki.Beszéltünk mostanában egyszer neten,de azóta sem.De az utcán ugyanúgy int meg minden.Nem értem.Szerintetek?

2013. aug. 16. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne nyeld be a szövegét.Az a pasi akinek te kellesz, azt le sem tudod vakarni magadról. Unaloműző szerepet szánt neked.Semmi több.
2013. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eddig oké,de akkor meg minek játsza el a Hattyú Halálát az utcán,mikor meglát.Azt se venné észre,ha nekimenne valaminek....ennyi idő után akkor meg mit "rinyál"?...
2013. aug. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!