Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsam le a gyenge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a gyenge idegzetű exem? F

Figyelt kérdés
Két évig voltunk együtt, de az utolsó év pokol volt. Igazából nem is tudom miért jöttem vele össze így utólag. Folyton féltékenykedett, drámázott, fenyegetett hogy megöli magát,vert!!... stb. Aztán egy idő után nem hatottak meg a fenyegetőzései és megmondtam neki, hogy ennek vége. A mai napig vissza akar kapni, közös haverokon keresztül rólam érdeklődik, folyamatosan üzeneteket küldözget különböző stílusokban. Most megismertem egy lányt. Az exem teljes ellentéte, kis csöndes, kis kedves, teljesen levett a lábamról, gyönyörű lány. Az exem elhordja minden kurv.nak, meg akarja verni. Megmondtam neki, hogy ha megpróbálja akkor bánni fogja. Én egyéb okokból kifolyólag 2 hétig nem leszek itthon, tartok tőle, hogy addig csinál vele valamit, nagyon féltem. Hogy állítsam le ezt az elmeháborodottat?
2014. júl. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
ha téged is megvert , akkor szólj valami keményebb haverodnak és fenyegesd meg vele hogy majd igy meg úgy
2014. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az exed nem ért a szép szóból, akkor itt nincs más megoldás, minthogy a rendőrséget is bevonni a történetbe, ugyanis ha te elmész bármi történhet és már a fenyegetőzés miatt is lehet feljelentést tenni! Szerintem ne teszteljétek le, h megteszi-e vagy sem! Mondjátok meg, h ha nem hagyja ezt abba, akkor a rendőrséghez fordultok!
2014. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leállítani nem tudod, ha 2 év után még mindig itt tart, akkor ezután sem tudnál rá hatni, szép szóval meg főleg. Beszélj az új lánnyal erről az exről, csak hogy valamennyire képben legyen, és ha úgy adódna akkor számítson rá valamelyest. Nem tudom mi mást tudnál tenni a reménykedésen kívül, hogy mégsem tesz majd semmit.
2014. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj neki, hogy nem leszel itt. Esetleg kérd meg a haverjaidat, hogy figyeljenek oda rá. Nem tudok jobb ötlettel szolgálni.
2014. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a haverjaidat, főleg akiktől érdeklődik, hogy figyeljenek rá oda, mert egy pszichopata és nem akarod, hogy gond legyen.
2014. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zárasd gumiszobába azt a hibbant libát!
2014. júl. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1 én sem 60 kilós srác vagyok, csak nőt nem ütök meg akármilyen messze is van ettől a fogalomtól.

Haverokra gondoltam én is, hogy vigyázzanak a lányra, de a legjobb haveromnál nagyon behízelegte magát. Sajnos tudja régóta, hogy elmegyek :/ Maradt a rendőrség ha lesz bármi.

2014. júl. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!