Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olasz férfiak csalódáshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olasz férfiak csalódáshoz vezetnek?

Figyelt kérdés
Az olasz férfiak csalódást okoznak? Általánosságban kérdezem,tudom vannak kivételek de többségben igaz rájuk? Tényleg az olasz férjek nagyobb része megcsalja a feleségét meg nőcsábászok?
2014. júl. 23. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
aha
2014. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem eddig csak rossz tapasztalatom van, 5 évet éltem Olaszban

23/l

2014. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
38%
Ciganyoktol sokat ne varj
2014. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen rossz tapasztalatok?
2014. júl. 23. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Olasz,attol is függ hogyki milyen szàrmazàsu olasz... pl sicilia.,millànoi,roma,calabrese???sicilia azt halottam ellege agreszivak...es meg verik is a felesegūket.!!



Nekem Olsza a fėrjem,Regio Calabrese ės hàr semmi rossz tapasztalatom nincs!!!ugyanis csalàd centrikus,nem csal meg ,azert irom biztosra... mert mi minden hovva egyutt jarunk... o dolgozik en nem .. munka utan haza is jon!!nincs sörözes vagy baratkozas... o igy van vele!!pedig nincs megtiltva neki .... !!! A tenyerėn hord !!!de egyebkent az összes Calabri ilyen akit ismerek!

2014. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem lehet így általánosítani, ez totál butaság. Mindenhol vannak gonosz és jó srácok - olyan jók mint én.
2015. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ők forróvérűbbek, mint mi. Előszeretettel flörtölnek másokkal még a barátnőjük mellett is. Nem véletlen állnak nagy nőcsábászok hírében. Közvetlenebb természetűek, csupán barátságból is hajlamosak flörtölni, a vérükben van. Persze akadhat kivétel is, aki hűséges, mert azért családcentrikus emberek, nem véletlen látja az ember, hogy egy családon belül több gyereket is nevelnek. De szerintem nem állnak ellen egy kis románcnak. :)
2015. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog az általánosítás, de ismerek olyan lányt, aki rosszul járt egy olasz pasival... beleszeretett, a srác meg csak kihasználta. Ettől azonban még nem mondanám, hogy az összes olasz ilyen.
2015. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!