Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem, hogy a tinédzse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem, hogy a tinédzser fiúk semmilyen mértékben nem tisztelik a lányokat?

Figyelt kérdés

Ma a buszon jöttem hazafelé, és eléggé elkeserítő párbeszédnek voltam tanúja.

3 16-17 éves srác hordott el lányokat mindennek, aztán tárgyalták ki, hogy egy bizonyos lány mennyire "jó nő", mert hogy kinn volt ma is a feneke a shortjából. És nem "telepi trógerekről" van szó, jól szitulált családban élő, velem többnyire kedves fiúk.

Más is tapasztalja ezt? Nagyon elszomorít.

16L



2014. júl. 23. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A korodbeliektől ne várj többet. Ritka az olyan, aki értelmes, fejben érett már abban a korban.
2014. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
De amikor a tettek mezejére kell lépni,akkor ezek átmennek kisfiúba.
2014. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
17 éves fiú vagyok és én szégyenlem a mostani generációt....
2014. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
A lányok többsége erre gerjed,az ilyen bunkókra.Egy kedves,normális srác meg senkinek nem kell,akkor szerinted melyiknek jobb lenni?
2014. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Amilyen a kereslet, olyan a kínálat.
2014. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő, nem csak a tinédzserek...
2014. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 DreamWeaver ***** válasza:
44%
Ez teljesen normális és átlagos jelenség. Főleg abban a korosztályban, de még akár 25-30 felett is. Két dolgot érdemes megjegyezned. Az, hogy a fiúk, férfiak csordában egymás közt miről és hogyan beszélgetnek, és az, hogy az egy fiú, vagy férfi Veled hogyan beszél, bánik, viselkedik, két ellentétes dolog és mindkettő lehet őszinte. Másfelől ezt a jelenséget nagyon szépen meg lehet figyelni lányok, nők körében is, ha egymás közt vannak. Csak ők a fiúkról, férfiakról beszélnek hasonló stílusban, hangnemben. Ehhez nem kell telepi trógernek lenni, de jól szituált családban sem nevelkedni. Ne szomorítson ez el Téged. Ez mindig így volt és mindig így lesz. És ebből messzemenő következtetéseket sem kell levonnod.
2014. júl. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

1) MIÉRT is tiszteljük őket? A legtöbbjük egy nagy 0 belsőre.

2).A lányok ugyanígy kibeszélik a pasikat.


18/F

2014. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
3) Az mondjuk szanalmas hogy a lepontozasban éled ki magad..
2014. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos a mai generációban vannak olyan lányok akiket nem is szabad tisztelni.. pl a sok nagymellű netceleb és tényleg, annyira kidobják a cuccost és odavetik magukat akárkinek, hogy minek őket tisztelni? Másfelől én elég sok 20 feletti pasival is találkoztam már akik ugyanúgy nem tisztelik a lányokat (jelen esetben engem sem tiszteltek), szóval ez nem csak a tinikre igaz.
2014. júl. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!