Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemény utáni tablettát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tablettát szedek ma 6 napja. Gumival lehetsz szexelni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
MIVAAAAAANN??????????? :OOOOOOO
2014. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
NEM! Még véletlen szaporodnál ... :-(
2014. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval nem lehet?
2014. júl. 24. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy tablettán és gumin kívül, neked semmilyen formában nem kellene szexelned!!!
2014. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tablettát nem szokás szedni, hanem az ember beveszi az esemény után, ha fennáll a teherbeesés veszélye, mert nem védekezett gumival pl. vagy a gumi kiszakadt. Szedni (= több napig) fogamzásgátló tablettát szokás. Ami mellett természetesen lehet szexelni gumival. Az első héten, amíg a tabletta elkezd hatni (illetve rá van írva az adott tabletta betegtájékoztatójára, meddig) szexhez a kiegészítő védekezés, vagyis a gumi kötelező is.
2014. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából én úgy mentem orvoshoz, hogy nekem esemény utáni kell. Adott egy Tri-Regol nevű tablettát, azaz fogamzásgátlót...És ezt még mai napig se értem...
2014. júl. 24. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban esemény utánit kértél, fogamzásgátló helyett, én sem értem miért adott neked bármit is...

Uram atyám! Hol vannak azok az orvosok kik egyben emberek is? Én úgy zavartalak volna ki egy csomag óvszerrel, hogy lebőgöd a sminked.

Akkor most tisztázódott benned mi az esemény utáni, s mi a fogamzásgátló, de miért nem valamelyik szülőtől tudtad ezt meg? ez is egy kérdés... Küldd ide anyádat/apádat/nevelődet!

Mondd el a pasidnak, hogy mennyire vagy/voltál képben a témában, s önként húz óvszert, nem fog nyaggatni, hogy kényelmetlen, már ha egy kicsit is tud gondolkodni.

2014. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!