Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves fiúnak mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves fiúnak mennyi esélye van egy 31 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lazább szexkapcsolat lehet köztük?
2014. júl. 24. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
31 éves lánnyal semmiképp se,de egy 31 éves nővel talán:D
2014. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos jó lehet egy tapasztalt lánnyal... és van akivel jól elbeszélgetek... :D
2014. júl. 24. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
a 31-es éves nőt kéne erről megkérdezni. de ha épp olyan fázisban van, hogy csak egy jót kefélne arra tökéletes jelölt lehetsz. (de ilyen együtt eljárós, barátoknak bemutatós pasinak hacsak nem vagy koravén akkor gáz lehetsz neki) kb. ugyanaz mintha te egy 14 éves csajjal jelennél meg a barátaid előtt. (mínusz az illegalitás)
2014. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy 14 éves csaj sem illegális
2014. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
habár én 25 vagyok de van tapasztalatom tavaly egy 35 éves nő akart tőlem valamit. megmondta a frankót. szóval lehetséges. nincs kizárva.
2014. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24 évesen egy 44 éves nővel kavartam erre varrjál gombot :D
2014. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak nem sztifler mamája? :D
2014. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy az idősebb pasik szeretik a fiatal lányokat úgy fordítva is igaz csak kevésbé elfogadott és emiatt esetleg könnyebben kapsz kosarat.

Ilyen esetben főleg a szex a lényeg, szóval ha külsőre bejössz neki akkor lehetsz a hosszú combú, bamba "nője" akarom írni pasija.

2014. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!