Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem jár mégis egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem jár mégis egy másik lány a háttere, neki adja a 10/10-est. Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Azzal a lánnyal már nagyom régóta jóba van lassan 10 éve. Engem kb 20 napja ismer, de mégis velem jár.. Azt a kis rib.t látom mindenhol... a hátterében, meg róla csatol mindig képet, hogy mennyire szép... Hála istennek holnap utazik a csaj angliába de neten odavan a paim, hogy mennyire fog neki hiányozni... Én mondtam neki, hogy ez zavar de ő mondta, hogy nem véletlen, hogy engem választott a sok közül és személyesen is nagyon rendes meg megértő... Azt mondta, hogy ez csak egy nagyon régi barátság és hogy ő engem szeret, meg nincs okom a féltékenykedésre. Bezzeg engem titkol mindenki elől annak a csajnak meg minden másnap kiteszi askra a képét. Kurvra idegesítő...
2014. júl. 24. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Föld körüli pályára állna a "palim", akkorát rúgnék a hátsójába.
2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Azt a kis rib.t látom mindenhol... "


És te miért nevezed ribizlinek? Mert 10/10-es, vagy mert a barátod lassan 10 éve ismeri?

2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-.-"
2014. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallod.:D nem fehérvári vagy? ha igen akkor írj privit.
2014. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fogadom ilyen páwa párocska vagytok
2014. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez nagyon gyerekes...mindkettőtöktől
2014. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem a csaj hibája, hogy a pasid egy hülye. Nyilvánvalóan a pasidnak ő a nagy ő te csak pótlék vagy.


Én a helyedben igyekeznék minél több közös programot szervezni a lánnyal, mert ha a srác észreveszi, hogy a veled való kapcsolata rontja az esélyeit az áhítozott csajával akkor ki fog derülni, hogy ki a fontos neki.

2014. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, azért azt kétlem, hogy 20 napos ismeretség után olyan baromira mélyen szeret téged. Ettől függetlenül persze nem kéne ilyen feltűnően vàgyakoznia más után, vagy akkor vele járjon, ne veled.
2014. aug. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!