Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ti hogy fogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ti hogy fogadnátok, ha kiderülne, hogy a párotoknak valamelyik szülője pszichés beteg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Az anyósok többsége annak van titulálva, mégis mennyi pár van!
2014. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok...


Miért vagy ilyen komoly?

2014. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért lenne gond..
2014. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Elfogadnám mert a párommal élek s nem a felmenőivel de a gyermekvállalás előtt érdemes utánamenni mi is várható. De attól hogy orvoshoz jár még nem biztos hogy komoly baja van.
2014. júl. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
A párom a fontos számomra a szülei csak mellékesek.
2014. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lassan 30 éves leszek, és majdnem 8 éve nincs senkim. Ismerkedni is kicsit nehezebb nekem ezzel a tudattal, hogy vajon mit fog szólni a másik fél, ha kiderül, mert előbb-utóbb, ha komolyra fordul a kapcsolat, úgyis kiderül.


Néha jobban van, akkor nem látszik semmi, néha rosszabbul, akkor kiszámíthatatlan, tévképzetei vannak, azt gondolja, hogy figyelik, és ezt hangoztatja is, néha az utcán is. Jár orvoshoz, kap gyógyszert. Én tudom, hogy ez betegség, de akkor is kellemetlen.

2014. júl. 24. 21:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként dolgozik, és azt teljesen jól el tudja látni, eddig még csak a magánéletében jelentkeztek a tünetek, a munkában mint ha teljesen más ember lenne. De jelenleg úgy érzem, ha nagyszülő lenne, nem merném teljes nyugalommal rábízni a kicsi unokáját.
2014. júl. 24. 21:08
 8/9 ASOT ***** válasza:

Egyik barátnőmnek az édesanyja alkoholista volt, az édesapja szívbeteg és skizofrén volt, néha azt sem tudta h hol van, volt h meg kellett keresni, volt hogy meg sem ismert.

De mivel szerettem a lányt így elfogadtam.

Ha szeretni fog nem lesz baj.

2014. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem teljesen reménytelen a helyzetem.
2014. júl. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!