Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nőhet a mellem, gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nőhet a mellem, gáz hogy ilyen pici? 16/L

Figyelt kérdés
Anyukámnak, az ő anyukájának, a dédimnek sincs A-s se a melle, az apukám anyujának is A-s s melle. Lehet hogy nekem nagyobb mellem lesz? Vagy genetika és nem. Nincs A-s a mellem és folyton piszkálnak is hogy hol hagytam a mellem. Van olyan módszer amivel nagyobb lehet?
2014. júl. 24. 18:43
1 2 3
 11/21 -=Koldus=- ***** válasza:
2014. júl. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem azon fog múlni, hogy kicsi a melled. Nekem alapvetően a nagyobb mellű lányok jönnek be, de már volt olyan, hogy kis mellű is nagyon bejött, mert olyan volt a kisugárzása és az összhatás. Ne szégyelld a kis melledet, mert az sokkal zavaróbb mint maga a kis mell. :)
2014. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy rendes palit, akit azért szeret, aki vagy, akkor nem lesz gond. Van melled, még ha pici is. Egyébként nőhet, és nem gáz.
2014. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
[link] 1. folyton piszkálnak vele
2014. júl. 24. 18:55
 15/21 anonim ***** válasza:
nekem izgatóbb egy feszes tini cici, mint egy nagy lógós, ne parázz ezen!
2014. júl. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sokan a kisebb mellű csajokat szeretik. Egyébként tényleg jobb, mintha lógna. Kis mell teljesen ok. Ha egyáltalán nincs, az már gond lehet. Egyébként is, fog majd még nőni. Ha máskor nem, majd szülés után, de szerintem hamarabb is.
2014. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát egyáltalán nincs.
2014. júl. 24. 19:10
 18/21 Ramcsiii ***** válasza:

Állitólag a hideg-meleg zuhany váltakozása segithet..

De fogalmam sincs igazából,de azt tudom hogy ez a zuhany felpezsditi a vérkeringést,lehet kicsit turbózza a növekedést..fogalmam sincs..de nekem is kissebbek,de formásak..ez van,genetika,de én igy is elfogadom magam :)

2014. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nyugi :) Egészen 20 éves koromig C-s mellem volt, most pedig 70F (műtét és terhesség nélkül!!). Tehát, levegő kifúj és légy türelmes :) Na meg ha majd babád lesz, akkor is megnő majd :)

22/L

2014. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
hát legalább neked volt melled nekem az is jó lenne ha A-s
2014. júl. 24. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!