Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Roma létemre, miért a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma létemre, miért a magyar lányok szeretnének velem járni?

Figyelt kérdés
Igaz fehérbörű,és kékszemű vagyok . Roma lányoknak nem jönnék be?
2014. júl. 24. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na muti egy képet.
2014. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudok én sem mit mondani sajna.
2014. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég bátor vagy ahhoz, hogy képet mutass magadról? Kétlem...
2014. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

A magyar nők el vannak korcsosulva, igazából már nem is illene melléjük magyar férfi, a cigány jobban passzol hozzájuk.

Ha nem látszik, h cigány vagy és nem is úgy viselkedsz, akkor neked is jobb, ha német, francia vagy angol nővel kezdesz.

Persze ehhez lépni kell, de hidd el minőségi váltás lesz.

2014. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

@20:32


Te antimagyar vagy? Hogy mondhatsz ilyen baromságot? Persze, hogy vannak magyar csajok, akik nem normálisan, de mi ez az ostoba általánosítás?

2014. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok antimagyar, de a magyar nők 99%-a egy rakás....

Hidd el, ha kicsit kinyílik a világ előtted, rájössz.

2014. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Képet nem küldök nem ismerkedni akarok, de idáig csak magyar lányokkal jártam .
2014. júl. 24. 20:38
 8/14 anonim ***** válasza:

@20:36


Nem tudom mit értesz azon, hogy "kinyílik a világ". Mindenesetre, én megismertem már nem egy nőt az elmúlt időszakban, és nem tudom azt mondani, amit te mondtál. A magyar nőkkel való ismerkedésem során ugyanis nem tapasztaltam azt, amit te. A barátnőm is egészen normális.

2014. júl. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

@Kérdező


A kép azért kéne, hogy a nők majd elmondják a véleményüket, hogy tényleg úgy van-e, ahogy állítod. Lehet kapsz majd a magyar nőktől negatív kritikákat, a roma lányoktól pedig pozitívakat, így bukik az általad ismert eddigi felállás.

2014. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, vannak normálisak, de a legtöbb igénytelen, ápolatlan, büdös a munka nekik és ostobák.

Le vannak ragadva ennél a tipikus balkáni életfelfogásnál, állítom, h aljább, mint a románok...

2014. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!