Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek milyen lehet...

Szerintetek milyen lehet kisebb magyar celebbel/youtube sztárral járni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy ilyen srácot csoptársam révén pár hete, elhívott randira, de még nem tudom, hogy hogyan megy velük az élet.


Úgy kell elképzelni, hogy a boltokban fotóznak minket a tinik, meg odajönnek visítva? Bántanának engem ezek a kislányok, akár szavakkal, akár tettekkel?


Ez hogy megy Magyarországon? Csak mert itt nincsenek azért nagy sztárok, viszont sok a proli, akik ezekért is rajonganak.


24N



2014. júl. 23. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem jarnek celebbel. Hacsak nem Alissa az az Arch Enemy mostani enekesnoje. *-*
2014. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon egy sztár sincs, voltak páran az 50 es 60 as években pl Puskás Ferenc a mai celebek egy senkik
2014. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2: igen, tudom, ezért írtam. de mindig olyanokat mesélnek, hogy tinilányok mennek oda meg ilyesmi. nem tudom, az enyémmel is így van-e ez.


azt hittem, valakinek lesz ebben majd tapasztalata...

2014. júl. 23. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy kell elképzelni mint a filmekben, meg a külföldi hírességeknél. Lehet odamennek majd, de nem vetik rá magukat.
2014. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

a rajongóktól aligha kell tartanod, de biztos lesznek akár furcsa, nehezen kezelhető helyzetek is, mikor felismerik valahol. viszont arra készülj fel, hogy a bulvár sajtó írni fog rólad, a kapcsolatotokról és ez nem biztos, hogy mindig kellemes lesz és utólag nem biztos, hogy örülni fogsz neki.


ne azért jöjj össze vele, mert celeb, de ha bejön, jól kijöttök, stb, akkor ne akadályozzon a celebsége

2014. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért tetszik nekem ő, hanem mert okos, kreatív, hasonló területen dolgozunk, meg jóképű is. Egyidősek vagyunk, stb. Szóval nem emiatt tetszik, csak a celebség árnyoldala érdekelne. Nem írna rólunk a bulvár, mert nem rtl-es celeb vagy ilyesmi.:)
2014. júl. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!