Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyors tanácsokra lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyors tanácsokra lenne szükségem, nagyon fontos számomra. Szerintetek nem jogos amit gondolok? Van értelme még beszélni vele? Örülnék, ha írnátok

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit már neten régebb óta kinéztem magamnak.

Nemrég kezdtünk el beszélgetni Fb-n és mondta,hogy már ő is régóta kinézett magának de nem mert írni.

Aztán egyik eseményen összefutottunk, akkor egész este beszélgettünk,jól elvoltunk stb.

Rá pár napra újra találkoztunk és akkor már átölelt és többször megcsókolt.

Közben mesélte,hogy van egy lány akivel jóba voltak,jártak egy hónapot,de ő nem szereti és ezt a lány nem érti meg.Folyton hívogatja, zaklatja, és ez nagyon idegesíti.

Már csak ameddig vele voltam többször hívogatta.Furcsa is volt,hogy nem nyomja ki...

Rá egy napra pedig elkellett utaznia 2 hónapra. Előtte este felhívott, és mondta hogy nagyon sajnálja,hogy épp most kell elmennie,és hogy miért nem ismert meg előtte mert akkor másképp lenne minden és mennyire fogok hiányozni stb.Na meg hogy ha nem lenne olyan késő eljönne,hogy találkozzunk.


Nekem nagyon fura volt ez a csajos ügye, ezért utánanéztem fb-n.

És tényleg...egyáltalán nem akarja lerázni,mint nekem mondta.Legalábbis az összes képét lájkolja még azóta is, sőt mindent amit megoszt.Ez még semmi....láttam a csajnál,hogy akkor este mikor engem hívott a fiú, együtt voltak + egy barátjukkal.

Ez nálam kiütötte a biztosítékot.

Az még még,hogy jóba vannak,de miért kell azt hazudnia,hogy le akarja koptatni,mikor így csinál?Nálam alap, ha zaklatnak mindenhonnan letiltom az illetőt,nem még nyalok neki neten és kitudja élőben...

Vagy csak én gondolom így? Szerintetek nem jogos a felháborodásom?

És mit gondoltok,szóljak neki erről?Mondjam el neki mit érzek és miért kellett hazudnia?Mert arra is gondoltam,hogy azzal fog jönni,hogy én már ennyi idő után kutakodok utána.

Ugyanis én az előző kapcsolatomból tanulva elhatároztam,hogy most már sokkal óvatosabb leszek és nem fogom hagyni,hogy becsapjanak.Ti mit tennétek?17L (Nekem rendesnek tűnt,arra gondoltam hogy meg is fogom várni míg hazajön,hisz ő is mondta,hogy jó lenne)


2014. júl. 24. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
azt kihagytam,hogy a csajnál volt kiirva,hogy akkor este vele volt, az ő idővonaláról a fiú eltüntette, ez is nagyon gyanús volt:/
2014. júl. 24. 21:37
 2/6 anonim ***** válasza:
FIFA 14 - a játék
2014. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jogos a kiakadás. Szerintem a legegyszerűbb ha innentől kezdve lerázod. Én nem mondanék semmit, had törje csak a fejét azon, hogy most mi történt. Egyszerűen nem venném fel neki a telót stb.
2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem azért, de biztos vagy benne, hogy elutazott?? Lehet, hogy a csajjal van... Amúgy én felhívnám skype-n vagy ilyesmin, hogy lássam az arcát, a szemébe mondanám, hogy tudok mindent, és letenném...Amíg nem jön haza nem is beszélnék vele... Aztán amikor haza jönne megvárnám, hogy ő keressen fel és amikor megtette megmondanád amit gondolsz, addig meg szenvedjen... Csak addigra kitalálna valószínűleg valami kamu dumát, szóval mindenre felkellene készülni... Persze ezt én tenném... Te lehet, hogy máshogy gondolod... Minden esetre sok sikert!
2014. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Akkor jogos minden amit gondolok és jogosan haragszom...

Barátnőim közül volt aki szintén így gondolta,de volt aki azt mondta hogy még nem voltunk úgy együtt,szóval nem vehetem úgy elő őt hogy mit csinált.

De én láttam rajta,hogy többet akar tőlem,mert többször mondogatta,hogy szeret velem lenni,mikor elköszöntünk alig akart elengedni.De ez hogy hazudott nagyon fáj.Lehet meg sem tudnék többet bízni benne...utálom ha hazudnak nekem,és én nem akarok egy lenni a sok közül.

Egyébként biztos,hogy kint van.

2014. júl. 24. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kell bonyolítani? Megmondod, hogy kösz, nem buksz a hazug, poligám gyökerekre, és el van intézve. Változni nem fog, vagy ha mégis, jellemzően nem nagyon hamar: egészen komoly érési, jellemfejlődési folyamat választja el a megbízható, hű társ szintjétől, és rengeteget kell tennie érte, hogy végigmehessen ezen az úton. Statisztikailag igencsak a pápá az egyetlen szóbajöhető megoldás. (33/F)
2014. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!