Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ékszerek állnak jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ékszerek állnak jól egy férfin szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy hiszem, bizonyos kereteken belül, néhány szolid kis kiegészítő jól mutat a férfiakon/fiúkon.

2014. júl. 25. 16:05
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Nekem nyakláncom van és egy karkötőm. Gyűrűket viszont nem szeretem.
2014. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az órán és a napszemüvegen kívül nem hiszem, hogy bármi is jól állat egy szolid stílusú férfin.
2014. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én meg úgy hiszem, hogy semmilyenek. Maximum óra ha valaki jobb szereti azon nézni az időt, mint telefonon, de a többi kiegészítőt túlzásnak érzem férfiakon.
2014. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bőr karkőtők és faragott nyakláncok kifejezetten jól állnak rajtam. De persze csak egyet-egyet, nem tömöm tele a karomat mint egyes nőszemélyek.
2014. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem egy nyakláncom van, de sok olyan ismerősöm van akiknek faszán néz ki egyik fülükben a karika


az óra meg a napszemcsi csak szerintem nemszámit ékszernek?

2014. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy óra mindenképpen karizmatikusabbá teszi a férfi kinézetét, és szerintem a nyaklánc is teljesen jó. A karkötő már azért annyira nem, az inkább fiatalabb srácokon szokott jól mutatni, az érettebb pasik nemigen hordanak ilyeneket. A gyűrű meg határeset.
2014. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nyakörv és bilincs
2014. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjem csak a karikagyűrűt hordja. Órája volt régen, de elromlott, azóta nem kér újat, mondván ott a telefonja

Öcsémnek aranylánc van a nyakában.


Szerintem karikagyűrű, nyaklánc, óra oké.

Fülbevalós, piercinges pasik soha nem tetszettek.

A karlánc sem való pasinak szerintem.

2014. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megőrülök attól, ha egy pasin cápafogas v ilyesmi nyakláncot látok, vagy mondjuk vékony aranyláncot ^^ meglazul tőle a gumi a bugyimban :P

17/l :D

2014. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem egy ezüst nyakláncom meg egy ezüst gyűrűm van (nem jegygyűrű) szerintem ezek állnak jól férfiakon de gyűrűből egy kézen max 1.
2014. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!