Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normalis, ha valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, ha valakinek nem az az elete szerelme, akivel leeli az eletet?

Figyelt kérdés
27 eves no vagyok, 4 eve vagyok egyutt a parommal, jovo nyaron eskuvo. Imadom, szeretem, de nem ra tekintek eletem nagy szerelmekent, hanem egy elotte levo fiura. Ugy erzem, olyan intenziven senkit nem tudnek mar szeretni, senki nem tudna belolem olyan fizikai reakciokat kivaltani, mint o, soha senkiert nem hoznek akkora aldozatokat, mint erte tettem. Mar nem szeretem, nem kezdenem vele ujra, a mostani paromba vagyok szerelmes, viszont eletem legszebb idoszakakent gondolok ra. Ez mennyire normalis? Kerlek, ne iteljetek el, normalis valaszokat varok. Koszonom! :)
2014. júl. 25. 19:26
 1/7 anonim válasza:
Én nagyon fiatal vagyok és tapasztalatlan, de az anyukámnak se apukám élete legnagyobb szerelme és mégis együtt élnek több mint húsz éve és 18 éve házasok!
2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót érzek csak fiúként. Igazából azért bennem erősebbek az érzések, csak a szakítás után valamit megtört bennem örökre. Megértelek.
2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van ehhez egy hasonló történet is.


Ha már házas, és megismered életed szerelmét, akkor elfelejted és leteszel róla mert házas vagy? És félsz elválni? És elfogadod a tényt, hogy sosem lehettek egymáséi?


Van aki nem és elválik....

2014. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így.
2014. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bennem is megtort valami a szakitaskor. Oriasi csalodas volt, hiszen mindent, de tenyleg mindent feladtam erte, ra alapoztam a jovot, es egyik naprol a masikra, teljesen varatlanul es felkeszuletlenul ert a szakitas. Hetekig csak fekudtem, a plafont bamultam, vagtam magam, meg a boltba is a szomszedom jart nekem, bar az sem erdekelt, ha epp napok ota nem volt kajam. Semmit nem akartam csinalni, nem motivalt semmi, nem lattam a jovot, mert csak benne gondolkodtam, es mindent, ami elotte erdekelt, amiert elotte lelkesedtem, kuzdottem, feladtam, mert a ketto nem ment egyutt. Nem tudtam elkepzelni sem azt, hogy mi lesz velem masnap,sem azt, hogy x ev mulva. Ketelkedtem benne, hogy fogok-e tudni egyaltalan nelkule elni...


A leirhatatlan fajdalom ellenere a mai napig jo szivvel gondolok ra, es igenis bevallom, elismerem, hogy soha senkit nem szerettem ennyire langoloan sem elotte, sem azota, es nem is fogok. Bevallom azt is, hogy a vele eltoltott ido volt eletem legszebb idoszaka, soha nem ragyogtam annyira, soha nem voltam olyan eros, energikus, boldog, mint akkor, es mar nem is leszek. Valami teljesen megvaltozott bennem. Imadom a parom, boldog vagyok, de mintha megkoptam volna... mar nem vagyok kepes olyan erzelmekre, mint mellette.

2014. júl. 25. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Első szerelmemmel nem rég szakítottunk három év után. Még mindig őt tartom életem szerelmének, de nem tudnék mar vele újra együtt lenni.
2014. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálatos dolog. Én is így vagyok, már nem lennék együtt újra exemmel semmilyen körülmények között. 2 év után csak úgy kidobott. Sokáig tartott a kiheverése, vagyis inkább az elfeledése. Már nem bánom utólag, csak azt, hogy miatta megtört bennem ez az egész dolog és képtelen vagyok annyira szeretni, mint ezelőtt. Félreértés ne essék, nagyon szeretem a jelenlegi barátnőmet és amit tudok megadok neki, nem azért mert kötelesség, hanem mert tényleg szeretem, de valami mégis más. Persze ettől függetlenül boldog vagyok és szerelmes. :)
2014. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!