Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek meghal a szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek meghal a szerelme túl tudd valaha lépni rajta?

Figyelt kérdés
Hála az égnek nem rólam van szó. Csak úgy általában. Szerintetek ha valaki nagyon szeret valakit de tényleg nagyon, évek óta járnak esetleg ő volt az első szerelme,párja mindene túl tudja magát tenni az illető halálán? Képes lesz újra szeretni? Akár nevetni? És mondjuk gyerek nincs. az szépít. Segít.

2013. júl. 11. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha pesszimistán nézzük az életet: minden párkapcsolat vagy szakítással, vagy az egyik fél halálával végződik. HA fiatal, azért nehéz, ha idős, azért. Se pár évet, se 50 évet nem lehet csak úgy kitörölni a múltból, de nem is kell.


Van, akinek segítség kell egy ilyen feldolgozásához.

2013. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Idővel igen.

De azt akarni is kell.

fél évig jártam egy pszichológushoz, aztán sikerült túltennem magam rajta.

2013. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A legfontosabb hogy valaki beszelgessen az adott szemellyel sokat az elhunytrol,ezzel tud segiteni neki feldolgozni,de ha nagyon nehez,akkor erdemes elmenni pszichologushoz.
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk már túl van ezen és esetleg van új kapcsolata akkor nem fog az eszébe jutni egy csomószor,h mennyivel jobb lenne most a "vele"?
2013. júl. 11. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túl tudnék, vagy hogy egyáltalán túl akarnék lépni. Van egy tökéletesen működő kapcsolatom valakivel akit szeretek és akkor hirtelen csak úgy vége lesz...? Kizárt, lehet hogy úgy túltenném magamat rajta, hogy idővel nem fájna már annyira, azt nem gondolom, hogy utána ne tudnék normális életet élni, vagy soha többé ne lenne jó kedvem, meg ilyenek, de új kapcsolatba nem kezdenék, tuti mindenkiben őt keresném, hozzá hasonlítanék mindenkit és senki nem lenne elég jó.
2013. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, de soha nem is akarom megtudni.:( borzalmas lehet, a legrosszabb....


talán idővel belenyugszik abba, hogy meghalt, és tud új embert szeretni, de sosem felejti el a másikat is szeretni. szerintem valahogy így van.:(

2013. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:

Nem könnyű, de túl. Húgom keresztül ment ezen.

26F

2013. júl. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én minden szakitást úgy élek meg mintha a másik meghalt volna. Számomra meghalt, ki kell törölnöm az életemből örökre. Mintha nem is létezne. Néha könnyebb ha úgy gondolom meghalt mert akkor nincs más választásom mint továbblépni ami egyébként ha él az ember csak engem nem akar elég nehéz.
2013. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nehéz lehet, hisz már csak az, hogy elment és nem találkoztok évek mulva sem. Én sokszor belegondolnék abba, hogy mennyi év, idő lenne még előttünk. Hiányozna mellőlem és eszembe jutna minden egyes mozdulatról. Mindenben őt látnám.
2013. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet válaszolni sztem.

Ha igazán szerelem és tényleg forr a levegő köztetek, és csak úgy hirtelen abbamarad. Az tekintélyes sokhatás. Nem is gondolkoznék azon évekig, hogy valakit keressek a helyébe! Sőt ezt megmondani nem tudom embere válogatja...van aki a heti 20 kapcsolat után is belekezd egy újba, mert ilyen kapcsolat mániákus...képtelen meglenni egyedül! Hát ezek a kapcsolatok anyit is érnek, ők egy ilyen dolgon is hamarabb túlteszik magukat...Akinek meg komolynak az érzései, nem biztos. Én tisztelném annyira az emlékét, hogy örökké egyetlennek véljem.

2015. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!