Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha így folytatom, meg fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így folytatom, meg fogok bolondulni?

Figyelt kérdés

Lassan 9 hónapja megismerkedtem egy nálam 9 évvel idősebb férfival, itt neten. Rengeteget beszéltünk, párszor már találkoztunk is, de (még) nem történt köztünk semmi 'komolyabb', viszont mind a ketten szeretjük egymást. A buktató az hogy kb 300 km van köztünk, nem egy helyen lakunk.

Minden nap interneten tartjuk a kapcsolatot, és úgy érzem ahányszor nem beszélünk, rossz a kedvem, őt várom. (Napi 2-3 órát szoktunk.) Nem járok el sehova, a legtöbbször azt lesem mikor van fent és tudunk beszélni. Jópár évig még nem tudnánk együtt lenni, de úgy érzem, ha ez addig így megy, én megőrülök. Ő jobban viseli az egészet, bár ő is szomorú hogy nem láthat ha szeretne.

Mit tegyek? Mint említettem, egész nap itthon vagyok, már kedvem sincs eljárni, mert rajta járnak a gondolataim. Jobb lenne, ha megpróbálnám elfelejteni? De hogyan?

Köszönöm a segítséget előre is.


18L


2014. júl. 26. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne felejtsd el. Inkább próbáld meg minél többször látni. 300 km az nem sok, picit több, mint ide Budapest. És hát rengetegen mennek fel minden héten egyetemre vonattal és jönnek haza 1-2 hetente. Esetleg nézz utána bérlet áraknak.
2014. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a munkája miatt neki se megoldható, hogy gyakran találkozzunk, illetve iskolaidőben nekem sem lesz rá időm. :/
2014. júl. 26. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a távkapcsolatnak. Csak elpazarolod azt az időt, amit ezalatt egy igazi, tartalmas kapcsolatban tölthetnél.
2014. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljatok meg találkozni.. Neki biztos van miből..

Nekem is most (nem kicsit) tetszik 1 lány, én is neki.. Kicsit több mint 300km van köztünk.. De ha úgy alakul hogy össze is jövünk akkor mindig mikor tudok, negyek hozzá.. Szünetekben biztos, suli időben pedig hétvégén mikor van lehetőség..

2014. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te álomvilágban élsz. Mások 9 hónap alatt az eljegyzésig eljutnak, ha tényleg mindketten szerelmesek. Ha akarna téged az a ferfi, akkor minden áldott szabadnapján ott lenne nálad, Magyarország nem olyan nagy, hogy ne lehetne bárhonnan-bárhova eljutni pár óra alatt. Szerintem te csak olyan kis flört, unaloműzés vagy neki, de még azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy van rendes kapcsolata is melletted.
2014. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Suli időben is 1-2 hetente meg lehet oldani vagy ha nincs sok tanulnivaló. Péntek este felmennél hozzá, szombat délután jönnél és vasárnap tudnál tanulni. Csak egyeztessetek időpontot.
2014. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!